Киев, ул. Большая Васильковская 132

Особливості заправки картриджів Canon 703

Заправка картриджів Kenon 703 в даний час завоювала велику популярність серед споживачів поліграфічного обладнання, так як заправка цього типу картриджів у відповідних принтерах японського виробника Kenon значно знижує витрати на друк, ніж покупка нового картриджа.

Досить поширена модель Canon 703, яка користується постійним попитом серед офісних працівників, а також домашніх користувачів, дійсно безпрограшний варіант. Адже принтери, в яких використовуються такі картриджі, не дуже великі, не займають багато місця, а пристойний ресурс картриджа Canon 703 дозволяє кілька разів заправляти його при невеликих витратах на таку заправку. Справді Заправити картридж 703 в Києві можна в сервісному центрі Greentex

. Ви заощадите пристойну суму грошей, при цьому нікуди не доведеться їхати, фахівець приїде за вказаною клієнтом адресою і заправить картридж протягом 15 – 20 хвилин. При цьому шкода від такої заправки мінімальний.

Заправки картриджів Kenon 703 випускається якісним тонером від виробника Henp, який давно дуже добре показав себе на практиці на вітчизняному ринку. За допомогою цього порошку тонера друк картриджів виходить насиченим і якісним, не гірше, ніж оригінальним тонером. Якщо у користувачів виникло питання про блідий друк принтера, то в цьому випадку варто поговорити про відновлення картриджа. Це вказує на те, що фоторецептор або магнітний вал, можливо, доведеться замінити. Після відновлення ви знову отримаєте професійно заправлений картридж і відмінний вивід для друку.

Багатьох споживачів цікавить, як самостійно заправити картридж Kenon 703. Використання відповідної інструкції для заправка картриджа Canon 703, ви зможете заправити лазерний картридж моделі 703 своїми руками. Для цього знадобляться такі пристосування:

  • порожній картридж Kenon 703;

  • порошкова фарба-тонер;

  • газета або інша підкладка (для сміття);

  • пакет для сміття;

  • спеціальний пилосос (бажано з фільтром 3М);

  • інструменти (шуруповерт, дриль);

  • фоторецептор при необхідності (мається на увазі не заправка Canon 703, а її відновлення, так як відновлення включає в себе дозаправку  з заміною барабана).  

Для лазерного принтера бажано завжди мати запасний картридж, який можна використовувати, коли у вашому Canon 703 закінчується тонер. Тобто ви зможете в будь-який момент поставити резервний картридж для друку, замість того, щоб чекати, поки фахівець заправить картридж за вас або кур’єр його доставить.

Варто відзначити, що якісна заправка 703 Це залежить не тільки від витратних матеріалів, але і від навичок і професіоналізму майстра, а також від його сумлінності. Дуже важливо, щоб майстер заправки виконував свої дії виключно за інструкцією, і тоді ваш патрон 703 буде працювати якісно і справно протягом тривалого часу. Якщо ви хочете зробити дійсно якісну заправку лазерних картриджів пристроїв Kenon, звертайтеся до майстрів сервісного центру Greentex, який працює вже не перший рік і користується хорошою репутацією у багатьох споживачів. Фахівці сервісу готові приїхати до вас в будь-який час і заправити ваш картридж в найкоротші терміни. Також в сервісі вам будуть надані професійні послуги з реставрації або ремонту будь-якої оргтехніки, як лазерної, так і струменевої. Крім того, центр працює з 9:00 до 18:00