Киев, ул. Большая Васильковская 132

Особливості заправки картриджа Canon FAX-L140

Заправка Canon FAX-L140 За своєю суттю це не заміна картриджа, а зміна порошку тонера в картриджі. Звідси можна зробити висновок, що така послуга обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нового картриджа. Заправка FAX-L140 здійснюється в сервісному
центрі Greentex
або з виїздом професійного фахівця за вказаною клієнтом адресою (всі райони Києва). До переваг співпраці з нашою компанією можна віднести:

 • клієнт може залишатися на робочому місці або вдома;

 • фахівець може заправити картридж Kenon, встановити їх в принтер і скинути всі лічильники на ваших очах протягом 10-15 хвилин;

 • робота пристрою перевіряється відразу після заправки;

 • доступна вартість заправки картриджа Canon FAX-L140;

 • безкоштовні консультації щодо помилок роботи принтера.

Особливості несправностей в експлуатації Canon FAX-L140. Причини виникнення проблем і їх значення

Принтери Canon FAX l140 оснащуються картриджами Canon FX 10, яких вистачає в середньому на 2500 сторінок при відтворенні текстових документів. Але при появі деяких ознак на готовому друкованому примірнику варто звернути увагу на роботу картриджа або його компонентів.

 

1.Біла смуга на аркуші

 

Біла смужка на друкованому аркуші означає, що в принтері, а точніше картриджі, закінчився тонер і його потрібно заправити. В принципі, це не проблема. Хвилювання повинно викликати тільки в тому випадку, якщо білі смуги з’являються відразу після Заправка Canon FAX L140. В цьому випадку потрібно викликати професійного майстра для діагностики пристрою.

 

2. Чорні смуги або патьоки, коли листи виходять

 

Якщо ваш принтер почав випускати листи з чорними смужками або плямами, це означає, що пора замінити фоторецептор на картриджі. При цьому варто відзначити, що після заміни ваш старий патрон повинен знову працювати як новий, адже барабанний блок найбільш схильний до зносу. Економія на заміні фоторецептора буде непорівнянна в порівнянні з придбанням нового картриджа.

 

3. Друк двійників

 

Якщо при відтворенні друку пристрій Canon FAX l140 починає видавати подвійне зображення, тобто ваш текст як би накладається один на один бок, це говорить про те, що пора  міняти коротрон.

Особливості відновлення картриджа Canon FAX L140

 

Більшість картриджів в лазерних принтерах можна відновити, якщо замінити зношені елементи. Це завжди краще з метою економії, ніж придбання неоригінальних картриджів, які можуть тільки нашкодити вашому принтеру. Якщо при друці ви спостерігаєте не тільки білі смуги, а й інші дефекти, а принтер відмовляється добре друкувати, то виникає необхідність в ремонті картриджа Canon FAX L140.

У нашому сервісному центрі можливо:

 

 • недорого заправляти

  картриджі Canon

  різних моделей;

 • оренда лазерних картриджів;

 • замінити мікросхеми в картриджах Canon;

 • ремонт лазерних і струменевих картриджів;

 • відновлювати картриджі;

 • терміново відремонтувати принтери Canon;

 • флеш-принтери Canon

 

Перераховані вище роботи і багато інших послуг надаються на високому професійному рівні досвідченими фахівцями цілодобово.