Киев, ул. Большая Васильковская 132

Особливості та переваги Canon MF 4660

Японський виробник Kenon не перестає дивувати своїх покупців новими друкарськими пристроями. На цей раз компанія пропонує покупцям зручний і компактний багатофункціональний пристрій MF 4660  з можливістю двостороннього друку, сканування і копіювання документів. Крім цього Заправка Canon MF 4660 в сервісному центрі Greentex в Києві обходиться зовсім недорого, а майстри сервісу зможуть заправитися в будь-який час доби за бажанням клієнта.

До переваг принтера Canon MF 4660 можна віднести:

 

  • наявність функцій ксерокса, друкарського пристрою і сканера в одному пристрої;

  • автоматичний двосторонній друк;

  • функція ідентифікації відділу безпеки;

  • вбудовані мережеві та віддалені призначені для користувача інтерфейси;

  • професійний друк з роздільною здатністю 600 на 1200 точок на дюйм;

  • швидкість друку дорівнює 20 сторінкам в хвилину;

  • час появи першого друкованого документа – 8 з половиною секунд;

  • висока швидкість появи першого примірника;

  • практично нульовий час, необхідний для прогріву обладнання;

  • Компактний і стильний дизайн принтера.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ CANON MF 4660Говорячи про модель принтера MF 4660, варто відзначити, що друкарська машина має найвищу продуктивність, що включає в себе, крім всіх цих переваг, ще й високу ефективність споживання електроенергії при мінімальному часі, необхідному для випуску першого відбитка або ксерокопії. Усі ці вдосконалені функції роблять серію MF 4660 від Canon однією з найкращих для мережевих робочих груп. І  заправка MF 4660 можлива кілька разів за допомогою професійних співробітників сервісного центру Greentex

в будь-якому районі міста Києва.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ CANON MF 4660Canon MF 4660 оснащений вбудованим мережевим пристроєм зі стандартною конфігурацією, віддаленим інтерфейсом користувача і технологією друку на базі хоста UFR 2 LT. Це дозволяє використовувати пристрій в групах, які використовують кілька пристроїв, підключених до мережі. Підтримка та використання версій PCL п’ять і шість дозволяють легко інтегрувати принтер в існуючі області друку PCL. Крім того, описана нами модель принтера може безперебійно і ефективно працювати з операційними системами Windows і MAC.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ CANON MF 4660Що стосується продуктивності і ефективності МФУ Canon MFP 4660, то як уже говорилося вище, пристрій видає 20 друкованих сторінок в хвилину і нагрівається практично миттєво після включення. Такий швидкий прогрів забезпечується інноваційною технологією точкового миттєвого нагріву, спеціально вбудованої виробником в пристрій. Через вісім з половиною секунд користувач може отримати перший екземпляр документа. На передній панелі пристрою є кнопки управління всіма функціями принтера. Блок автоматичного друку з обох сторін аркуша заощадить не тільки час, але і електроенергію – близько трьох з половиною ват, коли обладнання знаходиться в енергозберігаючому режимі. Власне, Canon MFP MF 4660 є одним з найбільш економічних лазерних принтерів на даний момент. На додаток до всього, можна проводити
заправка картриджа Canon MF 4660
кілька разів без необхідності покупки нового пристрою.

Для забезпечення захисту важливих даних, а також для контролю витрат в принтері є функція ідентифікатора відділу.

Якщо вам терміново потрібно заправити картридж Canon

, зверніться до фахівців сервісу Greentex, які працюють без вихідних цілодобово і готові виїхати за вказаною клієнтом адресою, щоб привести його друкуючий пристрій в робочий стан, незалежно від того, струменеве це або лазерний пристрій.