Киев, ул. Большая Васильковская 132

Основні відмінності лазерних і струменевих принтерів

Сьогодні принтери і МФУ використовуються багатьма організаціями для виконання офісної роботи. Однак при покупці такого обладнання слід враховувати, що не всі принтери працюють однаково. Існують струменеві і лазерні принтери, які можуть однаково добре підійти для певних робіт з друку документів або зображень. Однак в залежності від того, які вимоги користувач ставить в пріоритет, різні види поліграфічного обладнання можуть мати свої переваги для експлуатації.

Основними відмінностями струменевих принтерів від лазерних є спосіб відтворення цифрових документів на папері. Крім того, струменеві МФУ більше підходять для споживчого використання, так як їх можливості в більшості випадків обмежуються друком текстових документів або фотографій. Що стосується обладнання для лазерного друку, то воно більше призначене для діловодства, коли є необхідність друку великих обсягів документації і т.д.

Струменеві та лазерні принтери мають відмінності в таких категоріях:

  • швидкість друку;

  • якість і формат друку;

  • технологія друку;

  • можливість використання певних засобів обслуговування.

Технології друку, які використовуються в сучасних струменевих принтерах, досить примітивні. У них використовуються чорно-білі картриджі, які містять тільки чорне чорнило. Крім того, дана техніка має кольоровий картридж з двома чорнильними картриджами, перший з яких призначений для чорного, а другий для інших первинних чорнила, а саме блакитного, жовтого і пурпурового. Ці первинні фарби змішуються в процесі роботи пристрою, формуючи таким чином відтворення необхідних кольорів на папері.

Обладнання для лазерного друку використовує більш складну технологію друку. У технології лазерного друку, як і в факсах і деякому іншому обладнанні, для перенесення зображень на папір використовується спеціальний порошок під назвою тонер. Цей порошок містить полімери і вуглисті мікрочастинки, які починають плавитися при високій температурі, що подається пристроєм. Полімери, з іншого боку, служать для того, щоб зображення краще зв’язувалося з паперовими волокнами.

Варто відзначити, що обладнання для лазерного друку може підключатися не тільки до комп’ютерів, але і до локальної мережі в цілому. Зробити те ж саме зі струменевими принтерами неможливо.

Що стосується габаритів принтерів, то лазерна технологія завжди велика, на відміну від струменевої. Тому, якщо користувач вибирає принтер для домашнього використання, струминне обладнання неодмінно слід придбати.

Однак якщо вам потрібна якісна друк, то в будь-якому випадку струменеві принтери для цього більше підійдуть, тільки тому, що мають високу роздільну здатність, що перевищує роздільну здатність будь-якого лазерного принтера. А ось швидкість друку, навпаки, набагато вище у обладнання для лазерного друку.

Як і будь-яка інша техніка, друкуючі пристрої можуть вийти з ладу. Крім того, робота цих пристроїв пов’язана з використанням чорнила, яке необхідно міняти. Наш 
Послуга заправки картриджів 

Грінтекс

, яка також  займається ремонт принтерів в Києві

 

, пропонує свої термінові послуги всім бажаючим. Ми також пропонуємо 
ремонт струменевого і лазерного обладнання в дорозі
,  допоможемо
 встановити СНПЧ
. Зв’яжіться з нами в будь-який зручний час, щоб ваша оргтехніка працювала без перебоїв.