Киев, ул. Большая Васильковская 132

Основні характеристики монохромних принтерів


Монохромний


Сьогодні практично жоден будинок, а тим більше, жоден офіс неможливо уявити без використання друкованого оргтехніки. Найпопулярнішою серед цієї техніки є монохромний принтер. У побуті такий друкуючий пристрій ще називають чорно-білим, і це частково вірно, так як такий принтер заповнюється виключно чорним тонером, а відбиток в результаті виходить чорно-білим.


Основні характеристики монохромних принтерів.


  • Монохромні принтери використовуються виключно для друку тексту, тобто для друку  різних документів на папері.

  • Робота будь-якого монохромного лазерного принтера заснована на світлодіодній технології, на основний елемент якої виробник дає довічну гарантію.

  • Монохромні принтери діляться на два типи: для невеликих робочих груп із середньою продуктивністю і для великих робочих груп з інтенсивним документообігом.

  • Більшість монохромних лазерних принтерів оснащуються багаторазовими, тобто перезаправними картриджами, що підвищує їх продуктивність і робить більш економічними.


Де можна купити монохромний лазерний принтер?


Сьогодні монохромний лазерний принтер вигідніше і зручніше купувати через Всесвітню павутину. По-перше, вам не доведеться виходити з дому або офісу і довго їздити по всіх магазинах, в пошуках потрібної моделі. А по-друге, можна заощадити значну частину свого бюджету, не витрачаючи фінанси на подорожі і переїзд з магазину в магазин. Крім того, в інтернет-магазинах будь-яка електронна техніка завжди має нижчу ціну, ніж в стаціонарних супермаркетах. Найчастіше інтернет-магазин надає своїм клієнтам безкоштовну доставку і професійне підключення принтера з пробним друком в якості бонусу.