Киев, ул. Большая Васильковская 132

Основні характеристики Zoom Paper


Масштабування

Папір Zoom відноситься до категорії офісного паперу, так як її призначення полягає в ефективному використанні в процесі високошвидкісного друку або копіювання на принтерах і сканерах лазерного типу. З таким видом паперу ви завжди можете бути впевнені в стовідсотковому захисті ваших документів: вони не зможуть підробити, стерти текст або змінити його будь-яким іншим способом.


Основні характеристики Zoom Paper.


Папір A4 Zoom виробляється у Фінляндії. Його основними характеристиками є:


  • Щільність – 80 г/м2;

  • Товщина – 105 мкм;

  • Білизна – 95%;

  • прозорість – 92%;

  • Клас – С плюс.


Ці характеристики паперу свідчать про те, що вона не змінює своїх властивостей навіть в умовах інтенсивного використання.

Zoom папір, ціна якої цілком доступна і доступна кожному, стійка до розтягування, витирання, розриву. На його поверхні не утворюється шар пилу навіть після пропускання листа через лазерний принтер з впливом високої температури на сторінці.


За допомогою цього паперу легко здійснювати двосторонній друк, що часто необхідно при роботі з об’ємними звітами або інформаційними матеріалами, такими як брошури або брошури.


Всі характеристики паперу зберігаються при її виробництві в повній відповідності з міжнародними стандартами якості та екологічності.


Де я можу купити папір Zoom?


Зум-папір можна придбати оптом або в роздріб як в стаціонарних магазинах канцтоварів, так і через Всесвітню павутину. Всього в кілька кліків можна оформити замовлення на сайті магазину. Будь-який інтернет-магазин гарантує швидке оформлення та обробку вашого замовлення, а потім оперативну доставку товару за вказаною адресою форми замовлення. Оплату паперу можна здійснити будь-яким зручним для вас способом – через банківську карту, інтернет-банкінг або готівкою.