Киев, ул. Большая Васильковская 132

Основні характеристики картриджів Kyocera Mita


Кіочера Міта


З 1959 року Kyocera Mita є компанією в Японії з виробництва екологічно чистої, продуктивної і надійної електронної техніки, яка необхідна для продуктивної роботи в офісах і в різних галузях промисловості. Компанія випускає принтери (кольорові і монохромні), багатофункціональні пристрої, а також витратні матеріали до них, такі як картриджі Kyocera Mita і картриджі з тонером. Протягом багатьох десятиліть компанія входить в трійку лідерів з виробництва пристроїв для широкоформатного друку і витратних матеріалів до них.


Основні характеристики патронів Kyocera Mita.


Вся продукція Kyocera Mita визначається як високоякісна з високим рівнем надійності в експлуатації. Основними характеристиками патрона виробництва Kyocera Mita є наступні дані:


  • Картриджі Kyocera Mita лазерного типу;

  • Основний ресурс кожного картриджа – п’ятнадцять тисяч сторінок;

  • Всі картриджі Kyocera Mita чорно-білі;

  • Основний колір тонера – пурпуровий;

  • Всі картриджі Kyocera Mita сумісні з однойменними принтерами.


Де і як можна купити картриджі Kyocera Mita?


Картриджі Kyocera Mita
можна придбати через інтернет, оформивши замовлення на офіційному сайті компанії або в спеціалізованому інтернет-магазині. Доставка товару здійснюється, як правило, в будь-яке місто країни або за кордон. Крім того, у вартість замовлення зазвичай входить установка картриджа Kyocera Mita, підключення принтера і тестова перевірка працездатності.


Щоб оформити замовлення через інтернет, потрібно знайти і вибрати необхідну модель картриджа Kyocera Mita в електронному каталозі продукції, після чого заповнити форму замовлення. Скориставшись вказаними на сайті номерами телефонів, ви завжди зможете отримати детальну консультацію та відповіді на всі ваші запитання в області замовленого товару.