Киев, ул. Большая Васильковская 132

Основні частини картриджа OKI Toner


Окі


Японська компанія Oki (Electric Industry), відомий виробник поліграфічного та цифрового телекомунікаційного обладнання, представляє себе і свою продукцію більш ніж в ста двадцяти країнах світу. Заснована понад століття тому, компанія OKI продовжує міцно утримувати лідируючі позиції у сфері інноваційних технологій. У всіх принтерах, що випускаються компанією, використовуються оригінальні картриджі або трубки з тонером oki , які представляють собою циліндричні контейнери для заливки в них тонера.  


Основні частини картриджа з тонером OKI.

Картридж з тонером oki включає дві основні частини:


  • Перша частина – трубка тонера;

  • Друга частина – це фотокартридж, який в свою чергу має важливий елемент – барабанний блок, який відповідає за передачу або створення тексту або зображень на аркуші паперу.


Термін заправки картриджів OKI становить дві тисячі сторінок формату А4 за умови п’ятивідсоткового заповнення.


У комплектацію картриджа цієї фірми завжди входить спеціальний немиготливий чіп для активації принтера після заправки картриджа. Картридж OKI потрібно заправляти лише найякіснішими тонерами Uninet. Це дозволить отримати найкращу якість друку, яке не буде відрізнятися від оригіналу. Також при заправці картриджа OKI старий чіп завжди замінюється на новий.


Придбати картриджі OKI.


Картридж OKI купити
OKI сьогодні доступний не тільки в спеціалізованих фірмових магазинах електроніки, але і через інтернет-магазини. Картриджі OKI доставляються в будь-яку точку країни. При виникненні будь-яких питань у покупця завжди можна звернутися за вказаними на сайті телефонами з фахівцями і отримати детальну консультацію і відповіді на всі питання, що стосуються даних картриджів. На сьогоднішній день саме покупка картриджів через інтернет є найбільш доступною, зручною і вигідною.