Киев, ул. Большая Васильковская 132

Оригінальні та відновлені картриджі

Добрий день, пані та панове. Продовжуємо цикл статей на тему «заправка картриджів » і нашою темою сьогодні буде «відновлені картриджі»
Патрони діляться на види:
  • оригінальні картриджі
  • Картриджі не є оригінальними
  • Відновлені картриджі
Тепер докладніше. Оригінальні картриджі – це картриджі, які випускаються виробником оргтехніки. Приклад

: каталог продукції

. Найчастіше це найдорожчі картриджі за ціною, але їх якість відповідає. Якщо у вас багато грошей, то ваш вибір – оригінальні картриджі.
Картриджі не оригінальні, це патрони, виготовлені стороннім виробником (найчастіше їх виготовляють китайці). Вони мають корпус і всі деталі виконані, як і оригінальний патрон, але з набагато гіршою якістю. Найчастіше це одноразові картриджі, тобто після того, як картридж віддрукує свій ресурс, для його заправки потрібно замінити всі нутрощі барабанного блоку, ВПЗ, ракеля, магнітного вала і т. Д. Основною перевагою цих картриджів є їх ціна. Коштують вони в 3-4 рази дешевше оригінальних. Але потрібно пам’ятати «скупий платить двічі». До речі, ми взагалі не продаємо цей тип картриджів.
Відновлені картриджі – це патрони, виготовлені стороннім виробником, але з оригінального корпусу. В Україні найпопулярнішими реставраційними картриджами є такі ТМ «Патрон», «Біріс» і багато інших. Картриджі продаються в новій герметичній коробці з абсолютно новою начинкою (барабан, ракель, ВПЗ, магнітний вал і т.д.) Ці картриджі легко заправляються, мають великий термін служби, а головне коштують в 2 рази дешевше оригінальних картриджів. Ми радимо нашим клієнтам купувати саме цей тип картриджів – так як це оптимальний вибір для клієнта як з точки зору грошей, так і обслуговування.