Киев, ул. Большая Васильковская 132

Офісне обладнання для невеликого офісу – HP LaserJet Pro M225dw

Hewlett-Packard – компанія, де можна знайти офісну техніку для будь-яких завдань і цілей. Є моделі для професійних фотографів, для дому і для невеликого офісу. До речі, спеціально для останньої групи недавно на ринок вийшов HP LaserJet Pro M225dw, про який ми сьогодні і поговоримо.

Якщо розібратися, то сегмент малого бізнесу – це та ніша для виробників принтерів, де здивувати публіку чимось надприродним не вдасться. Все, що було можливо, вже придумано і реалізовано. Компаніям залишається лише періодично випускати нові моделі, які за своєю суттю нічим не відрізняються від своїх попередників.

HP LaserJet Pro M225dw можна віднести до тих же резервних рішень. Однак у нього все ж є деякі цікаві переваги. Завдяки їм він кілька перевершує своїх прямих конкурентів.

Виробник заявляє 8 000 відбитків, які можуть зробити принтер формату А4. Це дуже хороший максимум. Звичайно, рекомендовані межі на порядок нижче, але на відміну від багатьох конкурентів це дуже хороші показники витривалості і надійності.

Що стосується швидкості, то HP LaserJet Pro M225dw має її багато. Протягом хвилини МФУ може роздрукувати 25 сторінок. Що стосується оргтехніки, то це дуже хороший результат.

Якщо говорити про документи з графічним матеріалом, то тут швидкість трохи нижче – близько 20 сторінок. Однак і тут принтер займає не останнє місце.

Моделі потрібно близько 8 секунд, щоб надрукувати найперший документ. Саме стільки часу потрібно, щоб фьюзер прогрівся. Запобіжник – це плита, в якій запікається тонер.

Інші переваги LaserJet Pro M225dw включають дуплекс в стандартній комплектації. Останнім часом двосторонній друк стала чимось на зразок стандарту для виробників, тому складно назвати цю технічну особливість проривною перевагою.

Картриджів тут два, незважаючи на те, що принтер чорно-білий. Вони встановлюються за комбінованою моделлю, що також характерно для даного цінового сегмента. Такий підхід не зовсім економічний, але від такого недоліку легко позбутися, якщо після вичерпання ресурсу друку віддати принтер на заправку в спеціалізований сервісний центр. Самостійно цього краще не робити, так як великий шанс вивести принтер з ладу повністю.