Киев, ул. Большая Васильковская 132

Оптимальний SOHO – HP LaserJet Pro M201dw

За весь час свого існування компанія Hewlett-Packard приділяла особливу увагу ніші обладнання для домашнього офісу і для невеликих офісів. Простіше кажучи, SOHO. З року в рік він поповнюється новими моделями і не так давно компанія випустила чергове оновлення лінійки у вигляді принтера HP LaserJet Pro M201dw.

Цікавою особливістю моделі є те, що вона випускається в двох варіантах. Перший, він же стандартний, призначений якраз для друку. Другий може, на додаток до всього, копіювати і сканувати. Такий підхід до бізнесу від виробника є дуже правильним рішенням, так як одним замовникам потрібна тільки поліграфія, а іншим потрібен повний комплекс робіт, але коштувати вона буде дорожче. Тут кожен зможе вибирати самостійно і це плюс.

Принтер не блищить ніякими надприродними показниками витривалості. Максимальне навантаження в місяць – 8000 друкованих сторінок, а рекомендована набагато менше – 2000. Це не багато і не мало, але загальний показник для сегмента SOHO.

Якщо говорити про швидкість, то з нею все в порядку. Нішеві конкуренти зазвичай працюють в межах 20 сторінок за хвилину. У той час як HP LaserJet Pro M201dw може зробити цілих 25 сторінок. Враховуючи підтримку принтером стандартів ISO/IEC 24734, інформацію від виробника можна вважати достовірною.

Наскільки сильно буде нагріватися плита тонера, не вказується, але перший відбиток користувач зможе отримати вже через 8 секунд, що теж цілком стандартний показник.

Додатковою перевагою принтера є двосторонній друк в стандартній комплектації. Конкуренти не завжди надають таку технічну особливість, тому тут помітно виграє LaserJet Pro M201dw.

Картридж і барабанний блок у принтера в єдиній кількості. Підтримується використання моделі з нормальною і високою продуктивністю. Однак це не дає можливості повністю заощадити на витратних матеріалах. Тому власники принтерів радять відправити його в спеціалізований сервісний центр для заправки після закінчення ліміту друку.

Якість друку – 1200 dpi. На перший погляд цього може здатися недостатньо, але насправді для принтера, який друкує виключно монохромний текст, оку досить таких показників.

Підводячи підсумок, LaserJet Pro M201dw – типовий представник ніші SOHO, який відмінно справляється зі своїм завданням.