Киев, ул. Большая Васильковская 132

Монохромні близнюки Canon – imageCLASS MF426dw та MF424dw

Не так давно на ринку з’явилися відразу дві новинки від японської компанії – MF426dw і MF424dw. Це потужні комбайни, призначені для монохромного друку. Вони націлені на невеликі офіси і, за рідкісним винятком, середні. Переваг у цих близнюків досить багато, але і недоліків вистачає. Про все це ми зараз і поговоримо.

Для початку відзначимо, що близнюками обидві моделі називають не просто так. Вони дуже схожі зовні, якщо не сказати, що є копіями. Крім того, їх заповнення також ідентично. Різниця полягає в дрібниці – старша модель має підтримку мови PostScript 3 від Adobe. Але за цю дрібницю доведеться заплатити на цілих 100 доларів більше. Досить дивна політика виробника, якщо чесно.

На самому початку статті ми говорили про середніх і малих офісах. Для останніх моделі дійсно ідеальні, а ось для перших – питання. Якщо вам достатньо максимального навантаження в 4 тисячі в 30 днів, то ці принтери вам підійдуть. В іншому випадку краще пошукати щось інше.

Gemini поки не доступні на нашому ринку, а з’явилися тільки в США. Тому судити про швидкість друку можна тільки виходячи не з аркушів формату А4, а з формату Letter. Найчастіше зустрічається в США і виробник надає дані тільки по ним. Так, imageCLASS MF426dw і MF424dw друкують до 40 аркушів Letter в хвилину. А принтери прогріваються близько 14 секунд. Щоб отримати перший відбиток, доведеться почекати до 6 секунд. На нашу думку, показники середні, але не найгірші.

Дозвіл друку також цілком стандартно для монохромних пристроїв – 600 на 600 точок на дюйм. Більш того, програмно підвищити його не вдасться, так як така можливість не заявлена самим виробником. Для звичайних документів цієї кількості точок на дюйм має вистачити.

Що стосується витратних матеріалів, то користувачеві пропонується на вибір два варіанти – стандартний і розширений. Перший має місткість трохи більше 3 тисяч листів, а другий – в два рази більше. Для офісу це може бути не найбільшим показником, але ніхто не забороняє йти в майстерню заправляти картридж після того, як він вичерпає свій ліміт. Причому зробити це можна не один раз, не втрачаючи якості.

Крім того, imageCLASS MF426dw і MF424dw мають будь-які інтерфейси для підключення сторонніх пристроїв – USB, Ethernet і навіть модуль WiFi.