Киев, ул. Большая Васильковская 132

Тонкощі і нюанси заправки картриджів

Багатьох власників оргтехніки цікавить, чи існують картриджі, які взагалі не підлягають заправці? Коротше кажучи, ні. Сьогодні процедура заправки настільки вдосконалена, що впоратися можна з витратними матеріалами будь-якого виробника, якою б складною не була захист на принтері. Головна умова тут – звернутися в надійний сервісний центр, фахівці якого мають великий досвід і кваліфікацію.

Перевага такого підходу ще й в тому, що майстри зможуть знайти наявні несправності, усунути їх і заощадити власнику принтера серйозну суму. Наприклад, якщо якась деталь зносилася і прийшла в непридатність. Замінити його хорошим майстром не складе труднощів.

Оригінальний тонер для картриджів

Досить часто можна зустріти пропозиції від різних майстерень заправляти картриджі оригінальним тонером. Звучить дуже привабливо, але насправді це звичайний обман, розрахований на недосвідчених клієнтів.

Оригінальний тонер виготовляється тільки виробником оргтехніки. Вони заправляють картриджі на заводі, і він ніколи не надходить у продаж самостійно. Перевірена майстерня ставить перед собою завдання не обдурити клієнта, а підібрати для його картриджів сумісний тонер, який за своїми характеристиками буде максимально схожий на оригінал. Більш того, мова йде про програмне забезпечення принтера і мікросхемах, які використовуються для захисту від заправки.

До речі, одна з страшилок виробників оргтехніки полягає в тому, що не оригінальний тонер призведе до поломки принтера, а якість друку у нього дуже погане. Це теж не так. На ринку представлена величезна кількість сумісних витратних матеріалів, які мають відмінну якість.

Заправлятися самостійно не варто. По-перше, це може пошкодити принтер. Більш того, іноді відновити його не вдасться навіть в майстерні. По-друге, це небезпечно для здоров’я. Майстерня має все необхідне обладнання, щоб зробити це швидко і надійно. У домашніх умовах такі операції не проводять, так як габарити техніки занадто великі і транспортувати її для заправки недоцільно.

Довіряйте тільки перевіреним сервісним центрам, які пропонують послуги належної якості і без обманних маневрів. Це дозволить продовжити друк з тією ж якістю, що і з новими картриджами, але набагато дешевше.