Киев, ул. Большая Васильковская 132

Інструмент Office 4-в-1 – HP LaserJet Pro M277n

У сучасних реаліях навіть самий маленький офіс не може працювати без оргтехніки, в тому числі принтера. Струменевий друк активно намагається повернутися в стрій і виробники регулярно пропонують цікаві рішення, але лазерні принтери як і раніше популярні.

Даний вид обладнання вже багато років характеризується високою якістю друку, високою швидкістю, довговічністю і надійністю, тому тенденція зміни лідера в сегменті поки не окреслена.

Hewlett-Packard – американська компанія, яка прекрасно розуміє всі ці особливості, тому особливу увагу приділяє випуску своїх лазерних принтерів. Не так давно випустили модель LaserJet Pro M277n, однією з ключових особливостей якої є універсальність. Про це сьогодні і поговоримо.

Пристрій включає в себе такі популярні функції, як копіювання, сканування і друк документів. Де-факто це своєрідний стандарт для офісних ліній. Однак виробник вирішив піти трохи далі і додав можливості факсимільного апарату в тому числі.

Однією з головних особливостей LaserJet Pro M277n є його скромна роздільна здатність друку 600 на 600 пікселів. При цьому варто враховувати, що основне її призначення – друк офісної документації. Принтер справляється з цим завданням просто чудово як в чорно-білих, так і в колірних відтінках.

З огляду на, що пристрій відноситься до класу бюджетних, в його комплектації немає модуля WiFi. З одного боку, це можна вважати недоліком, з іншого – такий хід знижує вартість моделі. Більш того, не всім користувачам потрібно бездротове з’єднання, тому ми не будемо відносити їх до явних недоліків.

Сенсорного екрану теж немає, з аналогічних причин. Як і в попередньому випадку, такий хід не слід вважати недоліком, а скоріше даниною економії.

Швидкість друку принтера цілком стандартна – до 18 аркушів в хвилину. Копіювальні якості теж непогані – пристрою потрібно близько 16 секунд для створення копії документа. Сама матриця копіювання має дозвіл 1200 на 1200 пікселів, що гарантує перенесення будь-яких дрібниць на скопійований і відсканований документ.

В результаті LaserJet Pro M277n є впевненим середняком на ринку офісних комбайнів і сподобається покупцям в першу чергу завдяки доступній вартості і надійності.