Киев, ул. Большая Васильковская 132

Огляд моделі картриджа Canon MF 4550

Поліграфічне обладнання, в якому використовується технологія лазерного друку, в даний час є незамінною технікою в будь-якому офісі. Особливо цінуються такі пристрої там, де, в першу чергу, потрібні низькі витрати на друк при високій продуктивності. Найбільш відмінними друкарськими машинами в цьому сенсі є принтери виробництва компанії Kenon, якими користується переважна більшість вітчизняних споживачів.

Одним з останніх високопродуктивних і економічно вигідних принтерів став Canon MF 4550. Лазерний картридж в такому пристрої є складним пристроєм, який працює на порошку тонера замість чорнила. Заправка MF 4550 Його дуже легко виготовити. Причому вона може здійснюватися кілька разів, в залежності від зносу окремих вузлів пристрою.

У конструкцію лазерного патрона Canon MF 4550 входять:

  • агрегат, що включає барабанну установку, магнітний вал, шахтний бункер і лопатку лікаря;

  • коронатор;

  • лазерна установка;

  • Розвиваючий відділ.

Якщо говорити про технології друку, в якій в якості процесу використовується лазер, то вона відбувається в кілька етапів. Спочатку на фоторецептор подають заряд і відбувається лазерне сканування. Лазер використовується на даному етапі для розробки електростатичного зображення, фону вихідного зображення. Далі відбувається процес нанесення, перенесення і фіксації тонера шляхом нагрівання на папері.

Заправка картриджа Canon MF 4550

 

Заправка Canon MF 4550 Його виробляють за допомогою порошку тонера. Рекомендується проводити таку процедуру в сервісних центрах, однак, звичайно, цілком можливо заправляти картридж Kenon в домашніх умовах, якщо користувач має певні навички і має певний досвід в подібних питаннях.

Кожен картридж, звичайно ж, має свій ліміт ресурсу. За статистикою, один картридж можна заправляти від двох до трьох разів, пізніше потрібно буде його відновлювати. Відновлення передбачає процес очищення елементів картриджа, очищення деталей від використаного старого тонера, заміну барабанного блоку, леза ракеля, а при необхідності і інших запчастин. Після цього знову можна буде заправити картридж Canon.


Після заправки картриджа Canon
Новий цикл роботи пристрою почнеться до тих пір, поки не буде витрачений його ресурс. Повністю міняти лазерний картридж потрібно тільки в разі незворотного пошкодження або пошкодження його поверхні.  Але поки цього не станеться, заправляти і відновлювати його можна нескінченно довго.

Для заправки лазерного картриджа бажано звернутися до професіоналів. Так Сервісний центр Greentex

, що працює в Києві, пропонує всім бажаючим свої кваліфіковані послуги з обслуговування будь-якої оргтехніки, а також допомогу в заправці струменевих і лазерних принтерів.

Що стосується патрона Canon MF 4550

, процес займає у наших фахівців від 20 до 50 хвилин. При цьому заправка дозволяє повністю відновити початковий ресурс картриджа (приблизно 2 100 примірників). При неправильній заправці ресурс картриджа може відновитися не повністю. А це вже істотно впливає на термін служби обладнання. Тому не соромтеся звертатися до досвідчених техніків, якщо ваш картридж потрібно заправити. Сервісний центр Greentex відразу надасть вам послуги з заправки лазерних картриджів, а також допоможе впоратися з іншими проблемами, пов’язаними з друкуючими пристроями.