Киев, ул. Большая Васильковская 132

Нове слово в якості з HP Officejet Pro 6230

Компанія Hewlett-Packard не перестає радувати шанувальників якісної оргтехніки і не так давно представила свою нову модель Officejet Pro 6230. Він позиціонується як для невеликого офісу, так і для будинку, що вже розширює коло його потенційних споживачів.

Словом, новинка вийшла дуже стильною зовні, з відмінною начинкою і приємною ціною. Вже цих характеристик достатньо, щоб зрозуміти, що перед нами потенційний удар від американської компанії.

Однак, щоб переконатися в цьому особисто, необхідно більш детально вивчити модель, чим ми зараз і займемося.

Принтер Officejet Pro 6230 прийшов на зміну всім відомому і вже полюбився багатьом HP 6100. Незважаючи на побоювання, новинка – це дійсно прогрес, а не просто повторення функціоналу «ветерана» з новою обгорткою. Він помітно швидше друкується і стандартно має дуплекс. Єдиний недолік тут – дозвіл друку трохи нижче, ніж у того ж старого HP 6100.

Але якщо врахувати аудиторію, на яку розрахований принтер, то така дрібниця стає зовсім незначною на тлі всіх інших достоїнств. Крім того, модель, за словами розробників, не позиціонується як потужний комбайн для фотодруку. Судячи з характеристик і показників витривалості, принтер призначений в першу чергу для друку документів.

Попередник мав максимум 12 000 друкованих сторінок, тоді як новачок мав 15 000. Що стосується оптимальних меж, то вони варіюються між 200 і 800. До речі, у HP 6100 вони схожі. Тому помилитися зі сферою використання новинки просто неможливо – це малий і домашній бізнес, не більше того.

Якщо говорити про швидкість, то тут Officejet Pro 6230 виглядає цілком гідно. Протягом декількох хвилин він може надрукувати 10 кольорових документів і 18 чорно-білих. Показники попередника були трохи нижче. Крім того, після включення новинка не вимагає часу на прогрів і приступає до виконання завдання відразу, що теж зручно.

Виробники також анонсували режим чернетки, де збільшується кількість роздрукованих документів в хвилину – 24 кольорових і 29 чорно-білих.

Якщо говорити в загальному, то модель вийшла очікувано і без гучних перебільшень. Він відмінно справляється зі своїми завданнями, і це один з головних критеріїв при виборі принтера для офісу.