Киев, ул. Большая Васильковская 132

Новинкою Samsung є Xpress SL-C480W

Хоча підрозділ Samsung, яке займалося виробництвом принтерів, не так давно перейшло до американської компанії HP, моделі під цим брендом раз у раз продовжують з’являтися на ринку. А зараз ми розглянемо досить цікаву новинку – модель Xpress SL-C480W. Це повнокольоровий комбайн, який поєднує в собі відразу кілька інструментів – друк, сканування і копіювання. Але про все по порядку.

За заявою виробника, новинка являє собою ідеальний баланс між продуктивністю, надійністю і якістю. Цілком стандартний маркетинговий хід. Але чи так це насправді?

Xpress SL-C480W позиціонується як принтер для невеликих офісів і дому. Щоб користувач не витрачав час на підключення і налаштування, в пристрої реалізовані бездротові модулі. З їх допомогою можна управляти принтером не тільки з комп’ютера, але і з планшета і телефону.

Завантаженість моделі цілком стандартна. Виробник вказує цифру в 20 тисяч відбитків за 30 днів як максимально можливе навантаження. Ми не знаємо рекомендованих меж, так як цієї інформації просто немає на сторінці принтера на сайті виробника. Давайте зведемо це до помилки компілятора технічних даних. І не будемо очікувати надприродної продуктивності від домашнього принтера.

Швидкість також залишає бажати кращого, але сегмент SOHO не обіцяє якихось фантастичних результатів. Принтер буде друкувати 18 монохромних сторінок в хвилину, і всього 4 кольорових. Перша чорно-біла копія з’явиться через 14 секунд, а кольорова – через 26 секунд.

Дозвіл друку у Xpress SL-C480W непогано – 2400 на 600 точок на дюйм – і підходить не тільки для роботи з документами, але і для друку фотографій. Так, в офісі це навряд чи буде потрібно, але вдома цілком може бути.

Принтер має цілих 4 картриджа, як і годиться для повнокольорових пристроїв. Чорний ресурс обмежений півтори тисячами примірників, а кольоровий – тисячею. Але якщо врахувати, що в спеціалізованих майстернях такі витратні матеріали можна поповнювати кілька разів без втрати якості друку, то покупка стає більш ніж вигідною.

Крім дротових технологій USB і Ethernet, принтер має вбудований модуль WiFi і легко підключається не тільки до мобільних пристроїв, але і до хмарних сховищ, що сьогодні дуже важливо.