Киев, ул. Большая Васильковская 132

Хороший офісний комбайн від Canon – imageCLASS LBP214dw

Не так давно на американському ринку з’явилося відразу 7 нових принтерів від Canon. І, як показує практика, рано чи пізно ці пристрої дійдуть і до нашого споживача. Це може статися не так скоро і назви моделей можуть бути різними, але на практиці пристрої будуть мати однакову начинку і функціонал. Тому пропонуємо розглянути одного з яскравих представників офісних принтерів від Canon – imageCLASS LBP214dw.

Для початку відзначимо, що характеристики ще не всім відомі, але дещо вже зараз можна сказати. Наприклад, про швидкість. У популярному в США режимі друку буквеного розміру принтер виготовить до 40 аркушів за одну хвилину. Про А4 технічні характеристики замовчують, але потрібно припустити, що швидкість буде всього на пару аркушів менше.

У стандартну комплектацію вже входить дуплекс, а не так, як це зазвичай буває з іншими моделями, де ця функція доступна в якості доповнення. А ось про швидкість двостороннього друку сказати нічого не можна – інформації з цього питання теж немає.

Від повного холостого ходу до роботи imageCLASS LBP214dw включається за 14 секунд, в той час як в режимі очікування цей період скорочується до 4 секунд. Якщо говорити про початок друку, то перший відбиток буде готовий через 6 секунд. Скажемо відразу, що показники середні і не особливо виділяються на тлі конкурентів.

Ще одним середнім показником була якість друку. Роздільна здатність максимум 600 на 600 точок на дюйм. Але є нюанс. Принтер монохромний і не потребує непомірної кількості точок на дюйм. Витягнути цей показник інтерполярно теж не вдасться, так як imageCLASS LBP214dw навіть не надає для цього програмних засобів.

Стандартний патрон, який йде в комплекті, розрахований на трохи більше 3 тисяч листів. Можна придбати витратний матеріал збільшеного обсягу і отримати ємність вже в три рази більше. Але є ще більш простий і дешевий спосіб – після вичерпання ресурсу звернутися в спеціалізований сервіс і знову заправити картридж. Без втрати якості це можна зробити ще не один раз, заощадивши серйозні гроші на покупку витратних матеріалів.

Підключитися до принтера можна через дротове підключення Ethernet або через WiFi, завдяки модулю, який йде відразу в комплекті. До речі, модуль підтримує WiFi Direct. А для комфортного управління imageCLASS LBP214dw передбачена зручна сенсорна панель.