Киев, ул. Большая Васильковская 132

Маленькі хитрощі для заправки картриджів Hewlett Packard

HP (Hewlett Packard) відома серед користувачів поліграфічного обладнання, так як одним з основних напрямків її діяльності є виготовлення картриджів для струменевих і лазерних принтерів. Чорнильні вироби HP відрізняються конструктивними особливостями, а саме тим, що вони вирівнюють друкуючу головку з резервуаром. Це робить картриджі дорогими в порівнянні з аналогічними виробами іншої відомої фірми Epson. Однак у них є свої переваги. Основна перевага таких патронів полягає в тому, що в разі неможливості Швидко заправте картридж, ви не пошкодите сам пристрій. Можна поміняти один картридж.

Заправте кольорові чорнильні картриджі HP

Для кольорових картриджів HP 51625 (як і для картриджів Epson) резервуар заповнений пінним наповнювачем.

Для швидкої заправки картриджа HP спочатку потрібно зняти з нього верхню кришку. Під нею є три спеціальних отвори, в кожне з яких необхідно налити чорнило відповідного кольору. Ці дії виконуються наступним чином:

 • заклеїти будь-які два отвори з трьох скотчем або ізоляційною стрічкою, щоб захистити резервуари від чорнила інших кольорів;

 • заповнити відкрите вами отвір потрібним чорнилом за допомогою шприца з голкою;

 • потім таким же чином заповніть дві інші ємності чорнилом;

 • Поверніть кришку картриджа на колишнє місце і заклейте клеєм або ізоляційною стрічкою.

Як заправити чорні чорнильні картриджі HP?

Чорні картриджі HP заправляються трохи інакше. У конструкціях найбільш поширених моделей обладнання початкового рівня HP, а також в більшості сучасних моделей принтерів (наприклад, DeskJet 6 XX, модель 51629) вбудовані спеціальні мішки з повітрям, завдяки яким чорнило витримуються в контейнерах. Якщо випадково пошкодити такий підсумок в процесі заправки, чорнило проллється і картридж прийде в непридатність. Тому краще заправляти картриджі в нашому Сервісний центр Greentex, тому краще довірити таку справу професійним фахівцям. Але якщо ви вирішили зробити це самостійно, то виконайте наступні дії:

 • Спочатку герметизують за допомогою скотча всі вентиляційні ніші, які знаходяться у верхній і нижній частині патрона;

 • зробіть отвір з невеликим дрилем, через яке, власне, ви і будете заправлятися (цей отвір іноді вже є на патроні; в цьому випадку він буде прикритий запобіжником у вигляді кульки, який  перед заправкою слід просто проштовхнути всередину вироби);

 • Тепер наповніть чорнильний картридж шприцом і заклейте отвори скотчем або пробкою, якщо така є в комплекті для заправки.

Як заправити картриджі HP за допомогою тримача

Якщо у вас є спеціальний комплект, який використовується для
заправки картриджів
, то він може мати спеціальний тримач, за допомогою якого процес заповнення чорнилом можна здійснити легше. Він закриває всі отвори, крім верхнього, тому їх не потрібно закладати скотчем. Все, що вам потрібно зробити, це:

 • просвердлити чорнильний отвір;

 • заправити картридж фарбами;

 • нагнітати повітря у верхній отвір;

 • Заклейте отвори клейкою стрічкою.

Заправляючи чорні типи картриджів старих моделей, вам зовсім не доведеться перенапружуватися. Просто зніміть захисну плівку, проштовхніть пробку, залийте чорнило, заклейте отвори назад скотчем.

Якщо вам потрібен ремонт струменевого обладнання або лазерних МФУ

, ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр Greentex

в Києві.