Киев, ул. Большая Васильковская 132

Налаштування принтера через мережу Windows 10

У більш ранніх варіантах операційної системи Windows (7, 8 та 10 версій 1607,1709) підключення та створення домашньої групи відбувалося шляхом використання рядка «Приватна мережа». Однак нова 1803 версія Microsoft не має цієї функції. Тому під час вибору приватної мережі відсутні інші етапи налаштування принтера.

Докладніше розглянемо простий варіант підключення принтера, причому не через локальну мережу, а шляхом використання методу, коли ПК або ноутбуки підключені до одного роутера (мережі).

Основні дії

Попередньо потрібно визначити, до якого комп’ютерного пристрою буде підключений принтер за допомогою USB-кабелю. Після цього необхідно завантажити з легального сайту драйвера. Також можна використовувати диск із комплекту з пристроєм. Це дозволить встановити всі необхідні програми на вибраний комп’ютер. Потім можна спробувати надіслати першу сторінку на друк для тестування. Якщо друк запустився, тоді варто здійснити налаштування та розшарування принтера. У разі виникнення труднощів, варто звернутися до сервісний центр , в якому швидко та ефективно проведуть усі необхідні дії.

Визначення імені

Обов’язково слід визначити конкретне ім’я комп’ютера чи пристрою. Знайти його можна, здійснивши певні дії:

  • Пуск,
  • Параметри,
  • Система,
  • Про систему.

На екрані буде виведено ім’я пристрою (наприклад, “DESKTOP-I657JHQ”).

Тепер перейдіть до наступного кроку.

Налаштування принтера через мережу

Необхідно зайти в: “Пуск”-“Параметри”-“Мережа та інтернет”-“Стан”-“Змінити властивості підключення”-“Загальнодоступні”. Якщо не визначається картинка, слід вимкнути працюючий антивірус.

Далі поверніться до пункту «Стан» і внизу натисніть «Параметри загального доступу». Тут у категорії «Загальнодоступна» або «Гостьова» потрібно натиснути «Увімкнути мережне виявлення» та «Увімкнути спільний доступ до файлів та принтерів».

“Розшарування” принтера по мережі

Спочатку потрібно увімкнути пристрій, за допомогою якого потрібно провести налаштування оргтехніки. Знову повторіть перший крок під час підключення принтера до мережі.

Повторити необхідно і другий етап, але тут є нюанси:

  • Виберіть «Вимкнути спільний доступ до файлів та принтерів».
  • Далі відкрийте провідник,
  • Зліва в нижній частині вікна натисніть мережу, де з’явиться ім’я пристрою, запам’ятованого раніше. По ньому слід двічі клікнути мишкою, що допоможе побачити мережевий принтер.
  • Після кліка почнеться встановлення драйвера, а потім принтер з’явиться у списку пристроїв.

    У випадку, якщо після спроби підключення до папки «Ім’я пристрою» з’являється запит на введення імені та пароля, слід вказати ту інформацію, яка вводиться на Головному ПК при включенні. Те саме робиться і з другорядним пристроєм, до якого необхідно підключити принтер шляхом локальної мережі.