Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чи можна відновити висушені картриджі?

Багато фахівців стверджують, що якщо своєчасно не міняти чорнило в струменевих картриджах, то їх можна викинути, так як картридж відновленню не підлягає. Однак є принаймні три способи, якими ви можете спробувати повернути свій картридж до життя.

Так, для того щоб відновити робочий стан картриджів для обладнання струменевого друку, можна використовувати спеціальну рідину, якою просочується висохле всередині чорнило. Природно, цей метод використовується тільки тоді, коли після такої процедури ще можна буде заправити картридж

 , що можна зробити в сервісному центрі 

Greentex у Києві. Власне, для замочування картриджа знадобиться так званий шуканий. Такі рідини діляться на три типи: лужні, кислі і нейтральні.

Кислотна рідина для замочування висохлих картриджів містить 10% оцтової есенції, стільки ж спирту і 80% дистильованої води. Нейтральна кислота має той же склад, тоді замість оцтової використовується гліцерин. Лужна версія засобу містить 10% аміаку, спирту, гліцерину і 70% води.

Для  ремонт струменевого обладнання

 найбільш поширених принтерів марок Epson або Canon серед вітчизняних споживачів   Варто використовувати нейтральні або лужні види кислот. Для замочування картриджа його потрібно помістити в резервуар, наповнений дистильованою водою в такому положенні, коли форсунки продуктів будуть знаходитися на дні. На просочування засохлої фарби піде не одну годину. Іноді ця процедура може зайняти навіть кілька днів.

Якщо цей спосіб не дав позитивних результатів, можна використовувати серветки, просочені спеціальними кислотами. Для цього патрони поміщають форсунками вниз на тканину, змочену рідиною. Якщо картридж не був заповнений чорнилом, то розчин можна заливати прямо в нього або поміщати картридж в рідину (цей спосіб виключений для пінопластових виробів!). Після того як картридж очищений, його потрібно додатково продути за допомогою шприца зі спеціальними перехідниками на двох кінцях. Дути потрібно до упору до форсунки. Варто відзначити, що більшість патронів, що випускаються відомими фірмами, відновлюютьсятаким способом досить легко.

Що стосується продукції бренду  Epson, їх потрібно «втілити в життя» дещо іншим методом. Для цього друкуючі головки відводяться в сторону, беруться серветки, невеликі губки і поміщаються в те місце, де зупиняється головка обладнання. Голову просочують рідиною, залишаючи продукти намокати не менше 10 годин. Якщо на принтері є чорнильні картриджі, навіть не виймайте їх з апарата. Вони не повинні продуватися. Як варіант, можна зняти друкуючу головку і занурити її з форсунками безпосередньо в кислотну рідину, приблизно на 1 см. Якщо картриджі в робочому стані, то принтер буде друкувати без проблем.

Всі перераховані вище способи хороші, але тільки в тому випадку, якщо вам вдасться просочити висохлий картридж. В ідеалі його краще до цього не доводити. Як тільки фарба в резервуарі закінчиться, зв’яжіться з нашим сервіс по заправці картриджів

, який функціонує в спеціальному цеху з можливістю ремонту з виїздом 

. Крім того, фахівці Greentex допоможуть відновити інші деталі поліграфічного обладнання, швидко заправити картридж

 або встановити СНПЧ.