Киев, ул. Большая Васильковская 132

Потужне рішення для будь-яких завдань з новим принтером HP LaserJet Enterprise M604dn

Hewlett-Packard якщо і займається оновленням свого модельного ряду оргтехніки, то тільки глобально. На цей раз все сталося точно так само – виробник випустив 15 моделей принтерів, кожна з яких орієнтована на свою нішу. Але найцікавішим серед усіх виявився LaserJet Enterprise M604dn. Ніж? Давайте розбиратися.

Дана модель призначена в першу чергу для вирішення офісних завдань. Причому в дуже великих обсягах. Максимальна кількість друкованих аркушів, заявлених виробником, – 175 000. Рекомендовані рамки трохи нижче – до 13 000. Якщо розібратися, то це не так вже й мало.

Як вже говорилося раніше, LaserJet Enterprise M604dn вийшов на ринок не один. Існували також моделі М606, М605, М604. Перші два мають набагато кращі характеристики в плані швидкості набору тексту і витривалості. Наприклад, M606x може друкувати близько 275 000 сторінок на місяць зі швидкістю 62 сторінки в хвилину. Це дуже продуктивний і потужний принтер, але варто враховувати, що він буде коштувати трохи дорожче свого молодшого брата.

Така високопродуктивна друк досягається за рахунок використання містких витратних матеріалів – картриджів CF281A і CF281X. Перший має звичайну ємність, другий має підвищену місткість. Комбінований тип витратних матеріалів – дуже незвичайне рішення для сегмента з боку виробника. Крім того, це негативно позначається на ефективності, адже вартість картриджів такого плану дуже висока.

Вирішити проблему можна тільки заправкою в спеціалізованому сервісному центрі. Таку послугу виконують професіонали, а значить, якість друку буде нітрохи не гірше оригіналу, а витрати скоротяться майже на 80%. І це не маленька сума, якщо розібратися.

Для того щоб принтер витримував будь-яке навантаження, він оснащений 512 Мб оперативної пам’яті і процесором з частотою 1, 2 ГГц. Продуктивність також можна збільшити, додавши 1 Гб оперативної пам’яті.

Додатково принтер має 4 ГБ вбудованої пам’яті. Якщо користувачеві цього недостатньо, він легко може збільшити його до 500 Гб за допомогою жорсткого диска.

Всі моделі підтримують бездротові технології, працюють з багатьма популярними хмарними сховищами і підключаються до мобільних пристроїв за рахунок використання фірмових додатків для Android і iOS.