Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon MF 212 Вт Все-в-одному

Сервісний центр Greentex, який надає професійне обслуговування струменевого і лазерного друкарського обладнання в місті Києві, також займається відновленням і заправкою картриджа Canon MF 212 W за доступною вартістю. При цьому, щоб отримати послугу, клієнту не обов’язково доставляти свій картридж в майстерню. Наші фахівці працюють з виїздом за будь-якою адресою на території Києва.

 

Canon MF 212 W – лазер мЦе хромований багатофункціональний пристрій з опціями копіювання, друку та сканування. Пристрій підтримує Wi-Fi, провідну мережу і може працювати з мобільних телефонів, забезпечуючи зручність друку цифрових файлів. Устаткування працює на високій швидкості, дуже просте у використанні, енергоефективне. Крім того, принтер має панель управління з кнопками швидкого доступу.

 

Високошвидкісна та багатофункціональна монохромна лазерна машина Canon MF 212 W з мережевою мережею, виконана у фірмовому стилі Він поміщений в компактний корпус. А завдяки можливості підключення до Wi-Fi обладнання стає ідеальним для офісів з невеликою кількістю співробітників, а також для домашнього використання.

Крім підключення до мережі Wi-Fi, пристрій оснащений вбудованою підтримкою опції Apple AirPrint, а також стандартом Mopria, що дає можливість використовувати пристрій для відтворення відбитків безпосередньо з пристроїв iPhone або iPad, включаючи пристрої з програмним забезпеченням Android.

За одну хвилину МФУ Canon MF 212 Вт Ви можете скопіювати або роздрукувати 23 сторінки тексту у форматі А4. А завдяки технології Quick First Print Out Time принтер швидко виходить зі сплячого режиму, тому немає необхідності довго чекати друку. Крім того, з таким пристроєм у вас не виникне проблем з Заправка Canon MF 212 Вт.

Заправка лазерних картриджів Kenon Сьогодні це дуже популярна послуга. В Сервісний центр Greentex Можна замовити вигідну  для власників АЗС реалізацію та інші послуги з обслуговування оргтехніки. Тому, якщо ви не хочете щомісяця витрачати гроші даремно і купувати нові картриджі, то найвірнішим рішенням вашої проблеми буде Заправка

картриджа Canon MF 212 Вт в нашій компанії. Така послуга може знадобитися в разі порожніх місць або поганої якості друку в цілому. Наш сервіс гарантує професійну роботу і якісне виконання запиту клієнта.

Дотримання всіх
правил заправки MF 212 W
дозволяє досягти відмінних результатів. При цьому виконується ретельне очищення деталей картриджа від залишків використаного тонера, що дає можливість отримати відмінну якість майбутньої друку.

До основних переваг заправки лазерних картриджів для МФУ Canon можна віднести:

  • послуги надаються досвідченими кваліфікованими майстрами;

  • роботи ведуться на сучасному спеціалізованому обладнанні;

  • в роботі використовуються тільки найякісніші матеріали;

  • клієнтам надається гарантія;

  • послуги можна замовити в будь-який час доби;

  • виїзд майстра за адресою клієнта.

  • доступна вартість послуги.