Киев, ул. Большая Васильковская 132

МФУ HP LaserJet Pro M26a: функціональність та доступна вартість

Бюджетний лазерний принтер HP LaserJet Pro M26a – це пристрій для домашнього друку невеликої кількості сторінок. У приладі немає дуплексу, елемента підключення до Wi-Fi, сенсорного дисплея.

Функціонал принтера

Пристрій поєднує функції принтера, сканера, копіра та роз’єму USB. Більш вдосконалена модель M26w підтримує Ethernet та Wi-Fi, а також ePrint, Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria, але його вартість дещо дорожча.

Прилад M26a вартістю 109 євро базується на базі M12a вартістю 79 євро. Скануючий елемент не характеризується високою якістю: матриця CIS забезпечує максимальну роздільну здатність 1 200 пікселів на дюйм, розміри скла 216×297 мм, допустиме місячне навантаження – до 1 000 аркушів.

За хвилину принтер друкує 18 сторінок, перший лист з’являється через 9,7 секунди після ввімкнення.

Сфери застосування принтера

Розробники створили цей пристрій для SOHO-аудиторії до трьох осіб для виконання елементарних завдань та друку звичайних текстових документів. Відсутність простого мережного інтерфейсу робить колективне застосування некомфортним. Тому рекомендуємо застосовувати HP LaserJet Pro M26a тільки вдома, рекомендоване навантаження на місяць – 1000 сторінок.

Гранична роздільна здатність 600×600 пікселів, цього достатньо для друку звичайних текстових документів. МФУ підтримує технологію виробника FastRes 1200, вона дає можливість збільшити роздільну здатність до 1 200 dpi, проте вона не відрізняється гарною якістю.

Процесор функціонує на частоті 600 МГц, є 128 МБ пам’яті, підвищити обсяг неможливо. Конфігурація витратних матеріалів компактна: у корпусі знаходяться ємність із тонером та фотобарабан. Ресурс – 1000 стандартних листів. Місткість початкового розхідника в комплекті всього 500 сторінок.

Плюсом HP LaserJet Pro M26a є доступність заправки картриджа заново після закінчення тонера в ємності. У сервісному центрі «Greentex service» можна замовити заправку картриджа , що дасть змогу суттєво зменшити вартість кожного надрукованого листа.

Стандартна завантажувальна ємність складає 150 аркушів стандартного офісного паперу. Прилад підтримує різноманітні види паперу, конверти, плівку, щільність їх повинна бути в межах 60 -163 г/м2, а розмір в межах 76×127 – 216×356 мм. Місткість лотка прийому – 100 аркушів.

Панель керування передбачає кілька кнопок, лампочок та дисплей. У переліку сумісних операційних систем є лише Windows та OS X, а прихильники GNU/Linux не зможуть скористатися цим пристроєм.