Киев, ул. Большая Васильковская 132

МФУ HP LaserJet Pro M227fdw для невеликого офісу

Друкарський пристрій HP LaserJet Pro M227fdw розроблено для невеликих офісів. Монохромне лазерне МФУ характеризується чудовими технічними характеристиками та функціоналом у своєму ціновому сегменті. У ньому є дуплекс, автоподатчик паперу, інтерфейси із вибором хмарних можливостей. Пристрій працює оперативно, а при правильному використанні обслуговування буде доступним.

Характеристики принтера

Принтер був представлений на ринку з моделями “sdn” та “fdn”. Вони менш продуктивні – тут немає Wi-Fi і NFC, сенсорного екрану, є лише невеликий екран на два рядки, а прилад “sdn” позбавлений модуля для надсилання факсів. В іншому три прилади аналогічні.

Основні технічні параметри:

граничне завантаження на місяць – 20000 аркушів;

ресурс розхідників JetIntelligence, заповненим спеціальним тонером Precision Black, має на увазі 1600 аркушів, також можна придбати картридж збільшеної місткості cf230x на 3500 відбитків. Фотобарабан слід замінювати через 23000 аркушів;

у початковій комплектації є дуплекс, який є незамінним для офісної експлуатації;

у стандартному режимі пристрій друкує до 28 відбитків за 60 секунд, під час друку з двох сторін – 18 відбитків. При перемиканні з режиму сну перший аркуш друкується через 8,1 секунди.

За допомогою  перезаправлення картриджа  можна значно здешевити обслуговування друкувального обладнання.

Функції сканера та копіра

Сканер планшетного типу передбачає розміщення документа на склі пристрою, його роздільна здатність 1200×1200, за хвилину пристрій оцифровує 15 аркушів (застосовується для кольорового та чорно-білого документа). Багатофункціональний пристрій має односторонній автоподатчик на 35 аркушів. Відскановані документи зберігаються у різних форматах: JPG, BMP, PNG, TIFF та PDF, вони доступні для надсилання електронною поштою.

Роздільна здатність копіювального пристрою 600×600. У даному режимі прилад робить до 28 копій за 60 секунд, за один підхід можна копіювати до 99 штук.

Друкувати принтер може на наступних матеріалах: стандартний та фотопапір, листівки, етикетки та конверти. Щільність у межах 60 – 163 г/м2. Місткість ємності подачі паперу -250 аркушів, також є додатковий лоток на 10 аркушів. Лоток прийому надрукованих сторінок вміщує до 150 аркушів.

У МФУ передбачені різні інтерфейси: USB, Ethernet та Wi-Fi, сервіс ePrint, налаштування AirPrint, Mopria та Google Cloud Print. Тобто експлуатувати МФУ можна без підключення до ПК чи ноутбука.

Пам’ять має об’єм 256 МБ, її неможливо увеличить. Керування здійснюється за допомогою кольорового сенсорного екрана розміром 6,9 см.

Корисною для багатьох користувачів є сумісність із Web Jetadmin — якщо пристрій включено до переліку приладів, адміністратор зможе здійснювати керування у віддаленому режимі.