Киев, ул. Большая Васильковская 132

Універсальний принтер для професіоналів – Canon Pixma MX880

Сьогодні діяльність багатьох людей нерозривно пов’язана з використанням поліграфічного обладнання, оскільки висновок цифрової документації на фізичних носіях актуальний практично в будь-якій компанії, будь-якому підприємстві або організації. Однак деякі з цих компаній (або клієнти таких організацій) не задовольняються звичайними друкованими документами, а вимагають від оригінальної продукції максимально пристойну якість. Тому існують спеціальні професійні пристрої для відтворення друку. Серед них одне з перших місць займає МФУ від виробникаCanon  – модель Pixma MX880.

Для тих, хто професійно займається друком цифрових файлів, підійде модель  сучасного пристрою Канон Піxma MX880 стане справжньою знахідкою. МФУ поєднує в собі функції принтера, сканера, копіювального апарату і факсу. Цей прилад найбільш підходить для використання в сучасних офісах, де постійно спостерігається висока робоча активність. При цьому будь-який споживач може придбати пристрій для домашнього використання. Ремонт струменевого обладнання В цьому випадку він не зажадає від користувача якихось грандіозних вкладень, так як пристрій спочатку оснащується альтернативними витратними матеріалами, а саме безперебійною системою подачі чорнила і картриджами, які завжди можна швидко заправити. Клієнти завжди можуть отримати ці послуги за доступною вартістю в Сервісний центр


 
Грінтекс

, який здійснює свою професійну діяльність на території міста Києва. У будь-який час дня і ночі і ми вам допоможемо швидко заправити картридж

 або встановити СНПЧ,

а також виконати виїзний ремонт

, якщо у вас немає можливості привезти своє поліграфічне обладнання в нашу майстерню.

Усі компоненти багатофункціонального пристрою Canon ПіXMA MX880 виготовлені найвищої якостіМіцні і зносостійкі екологічно чисті матеріали. Власне, експлуатація такого обладнання дозволить друкувати текстові та графічні елементи на високій швидкості тривалий час і без будь-якої шкоди для вашого здоров’я або навколишнього середовища.

При цьому прилад дуже зручний і простий у використанні. Верхня частина пристрою оснащена інтуїтивно зрозумілою панеллю управління з великим багатобарвним екраном. На такому моніторі користувач зможе відстежувати всі свої дії, а також отримувати підказки про те, що робити в тому чи іншому випадку.

Принтер  Канон ПіXMA MX880 має можливість бездротового підключення до іншого обладнання без втрати своєї продуктивності.Ti або функціональність. Це також величезна перевага для багатьох офісних користувачів і звичайних користувачів, так як вам не доведеться підключати багато проводів, які завжди тільки заважають. Використання Канон Pixma MX880, ви також зможете заощадити більше часу, так як МФУ має функцію автоматичного передавача оригіналів, розраховану на 35 документів.

Для тих, кого більше цікавлять якісні фотографії, модель  Canon Pixma MX880 забезпечить можливість отримання фотографій фактичної лабораторної якості з максимальною доступною роздільною здатністю 9600 x 2400 dpi. Швидкість друку зображень складе приблизно 6 кадрів в хвилину. За допомогою монохромного друку ви зможете роздрукувати 9 з половиною документів за той же проміжок часу.

Так що, якщо ви шукаєте гідне обладнання для повноцінної якісної друку, зверніть увагу на модель  Canon Pi xma MX880.