Киев, ул. Большая Васильковская 132

МФУ Canon MF 217 WN

Монохромна лазерна багатофункціональна друкарська машина виробництва компанії Kenon відрізняється не надто дорогою ціною, компактними розмірами і високою продуктивністю пристрою. Таке поліграфічне обладнання, крім своїх основних функцій (друк, копіювання і сканування), підтримує Wi-Fi, а також може підключатися до мережі для прямого друку з інтернету. Пристрій має спеціальні функції для поліпшення його продуктивності. Тому Canon MF 217 WN сьогодні Є Насправді, це ідеальне рішення для використання в офісних умовах, як і для використання вдома. У той же час принтер дозволить користувачеві заощадити на друку за рахунок багаторазової можливості заправити MF 217 WN.

 

Як високопродуктивний мережевий пристрій з безліччю функцій для невеликих офісів, цей стильний монохромний принтер  пропонує варіанти друку, копіювання та сканування документації. Також надаються послуги факсу. В офісах принтер може бути підключений до локальної мережі, що дозволить розділити всі функції пристрою, якісний друк і зручне управління. Також пристрій сумісний з Wi-Fi, смартфонами, планшетами і ноутбуками, що дозволяє використовувати принтер з багатьма сучасними гаджетами.  

Завдяки дуже швидкому чорно-білому друку можна скопіювати 27 аркушів за одну хвилину (формат А4). При цьому функція швидкого виведення першого примірника не перевищить 4 секунд.  

 

Пристрій має технологію Quick First Print Out Time, завдяки якій пристрій прокидається зі сплячого режиму за кілька секунд. А завдяки касеті на 250 паперових аркушів і вбудованому ПАПД (35 аркушів) можна безперервно і довго друкувати, копіювати і сканувати необхідні документи.  

До додаткових переваг використання Canon MF 217 WN можна віднести:

 

  • підвищені показники якісного друку – 1200 х 1200 точок на дюйм;

  • професійна якість друку завдяки використанню порошку тонера EF;

  • виготовлення чітких текстових і графічних елементів;

  • розширені можливості сканування з роздільною здатністю 9600 х 9600 точок на дюйм;

  • можливість багаторазової заправки картриджа Canon MF 217 WN.

 

Принтер i-SENSYS MF 217 WN дуже зручний і простий в експлуатації, тому користуватися ним зможуть навіть учні перших класів. Прилад оснащений досить об’ємним сенсорним рідкокристалічним монітором, здатним змінювати кут нахилу. Панель дисплея може бути встановлена горизонтально або вертикально.

При всіх перевагах цього пристрою пристрій також може працювати в тихому і беззвучному режимі, не видаючи гучних звуків при друці.

 

Багатофункціональний універсальний картридж лазерного принтера дозволяє безперебійно запускати пристрій без необхідності обслуговування. Оригінальний картридж Canon, який містить тонер, барабан і очисні елементи, можна легко замінити за кілька секунд. І зв’язавшись У сервісному центрі Greentex

всі бажаючі зможуть заправитися Canon MF 217 WN

за лічені хвилини. У центрі працюють фахівці з великим професійним досвідом. Ремонтно-заправні роботи проводяться як в нашій майстерні, так і з можливістю виїзду майстра за адресою клієнта в будь-який час дня і ночі. Ми працюємо без вихідних і святкових днів, а наші ціни вас приємно здивують. При цьому ми гарантуємо якість виконаних робіт.