Киев, ул. Большая Васильковская 132

Кращий принтер в бюджетному сегменті 2014 року !!!!


Здрастуйте, шановні читачі нашого блогу! Сьогодні ми вирішили зробити невеликий порівняльний огляд / тест і вибрати кращий монохромний принтер 2014 року в форматі А4. Ми розглянемо пропозиції в сегменті поліграфічного обладнання для дому або невеликих офісів. Іншими словами, економ-клас.


Вибирати ми будемо за такими критеріями:


 • Ціна пристрою

 • ціна витратних матеріалів (як оригінальних, так і неоригінальних)

 • Характеристики (кількість копій, швидкість друку, інтерфейси)

 • вартість обслуговування (заправка, відновлення картриджа)


Для тих, хто не знає, що таке відновлення, пояснимо – це заправка картриджа плюс заміна барабанного блоку. Порівняння буде відбуватися в балах. Максимальний бал – 5, мінімальний – 1. Всі виставлені кулі – точка зору команди Greentex Service , іншими словами, имхо. Також хочемо сказати, що в нашому порівнянні не будуть представлені такі бренди, як Lexmark, Pantum, Kyocera, Oki через непопулярність цих брендів на ринку України. І так ми йдемо

Принтер A4 Brother HL-1112R

Принтер A4 Brother HL-1112R


Компактний стильний принтер для дому. Роздрібна ціна в Україні становить близько 82 USD, що є відмінним результатом для японського обладнання, але в комплект не входить USB-кабель, який необхідно купувати окремо, в ціновій категорії присуджуємо 4 бали. Підемо далі – вартість патронів для Brother HL-1112R. Купити можна тільки оригінальний, а картриджів в принтері цілих два, це картридж з тонером TN 1075 вартістю 52 $ і барабанний картридж DR1075 вартістю 76 доларів Для звичайного звичайного користувача це означає покупку нових витратних матеріалів, вартість яких перевищує вартість самого принтера. Це, ймовірно, вдарить по бюджету. Загалом, поставимо 1 бал в критерії ціни витратних матеріалів.


Перейдемо до характеристик:


 • Кількість копій до 1000 сторінок при 5% заповненні картриджа тонером і до 10000 сторінок при 5% заправці картриджа AMD

 • Швидкість друку до 20 ст/хв

 • Версія USB 2.0 з WI-FI недоступна


За свої характеристики Brother отримує 3 бали


А тепер самий хвилюючий питання для звичайних користувачів принтерів – скільки коштує заправка і які підводні камені. Ціна заправки картриджа для принтера Brother HL-1112R становить 115 грн, відновлення картриджа коштує 365 грн. Але є нюанс: у картриджів є лічильник копіювання, який потрібно збивати кожен раз при заправці, тому цей лічильник не завжди працює коректно і буває, що в картриджі все одно залишається тонер, а принтер відмовляється друкувати. Виходячи з усього перерахованого нижче, поставимо 2 бали.


Принтер Canon i-SENSYS LBP6020 A4

Принтер Canon i-SENSYS LBP6020 A4


Canon — один із бестселерів. Ця модель виявилася вдалою і споживачі її оцінили, хоча вартість принтера вище, ніж у конкурентів 91 USD, що недешево, особливо при нинішньому курсі. Виробник не ставить USB-кабель в коробку, оцінюємо все це в 3 кульки.А ось з картриджами для цього принтера все краще попередньої моделі, картридж в принтері всього один, ми продаємо як оригінальні, так і неоригінальні картриджі. Вартість оригінальних картриджів – 64 USD, відновленого – 38 USD Що робить покупку у випадках зносу стартового картриджа доцільною, за це ми нараховуємо 5 балів


Перейдемо до характеристик:


 • Тираж примірників – до 1600 сторінок при заповненні 5%, барабанного блоку вистачає на 3 заправки

 • Швидкість друку: 18 ст/хв

 • USB 2.0, ви також можете купити той же принтер, але з Wi-Fi


За свої характеристики Canon отримує 3 бали


Перейдемо до питання змісту нашого принтера, заправка картриджа коштує 80 грн, відновлення картриджа коштує 200 грн. Також в картриджі є невеликий нюанс, який можна легко виправити, виробник поміщає в оригінальний патрон барабани, здатні витримати одну заправку, після заміни на неоригінальний барабанний агрегат картридж вміщує в середньому три заправки. За нюанс з фотобарабатом ми присуджуємо 4 бали.

Принтер HP LaserJet P1102 A4

Принтер HP LaserJet P1102 A4


Всім давно відомо, що Canon і HP – бренди-близнюки в категорії друкуючих пристроїв. Єдиною відмінністю від Canon буде ціна, щось дешевше в HP в порівнянні з Canon, щось дорожче. Але функціонал на 100% однаковий. Вартість принтера в Україні становить 95 USD – це найдорожчий пристрій з усіх, що ми розглядаємо, в той час як USB-кабель, як і в інших машинах, потрібно купувати, ох вже ці жадібні капіталісти)) За все це принтер заробляє 2 бали. У питанні патронів тут все так само відмінно, як і в Canon, але і ціна вище. Є як оригінальні 82 у.о., так і відновлені 39 у.о. У цій категорії, завдяки високій ціні, ми ставимо 4 бали.


Перейдемо до характеристик:


 • Тираж примірників до 1600 сторінок при заповненні 5%, фотобарбана в середньому вистачає на 3 заправки

 • Швидкість друку: 18 ст/хв

 • USB 2.0, ви також можете купити той же принтер, але з Wi-Fi


За свої характеристики HP отримує 3 бали


Заправка картриджа коштує 80 грн, відновлення картриджа – 200 грн. Ситуація повністю схожа на Canon і оцінки теж такі ж : 4 бали.

Pinter A4 Samsung SL-M2020


Samsung випереджає решту планети в технологіях, і те ж саме відбувається в сегменті друкуючих пристроїв. Ціна в Україні на нього становить 85 USD і це відмінна цінова пропозиція. І, нарешті, в комплект поставки увійшов USB-кабель – дрібниця, але приємно. І на цій позитивній ноті ми ставимо принтеру Samsung 4 бали. З картриджами для цієї моделі справи йдуть не так добре, як у Canon і HP, є тільки їх початкова ціна 37 USD – це найдешевший оригінальний патрон на ринку, за це ставимо 3 бали.


Перейдемо до характеристик:


 • Тираж до 1000 сторінок при заповненні 5%

 • Швидкість друку 20 ст/хв

 • USB 2.0, ви також можете купити той же принтер, але з Wi-Fi


Як ми бачимо, невеликий картридж вирівнює швидкість друку і ми ставимо 3 точки


Заправка картриджа коштує 80 грн, а реставрація 200 грн. Здавалося б – ось це кращий прилад в категорії ціна / якість, але не тут-то було. Samsung програмно блокує всі свої пристрої і для того, щоб їх заправити, потрібно або перепрошити чіп при кожній заправці (що впливає на ціну заправки), або перепрошити пристрій один раз (що також впливає на ціну, на даний момент прошивка нових принтерів / МФУ коштує від 500 грн). Але буває і так, що чіпів або прошивок, як, наприклад, у цього принтера, немає, а це величезний FAIL !!!! 0 балів.


Принтер формату А4 Xerox Phaser 3010

Принтер формату А4 Xerox Phaser 3010


Xerox – стільки, скільки існує в цьому слові, компанія, яка зробила офісну і домашню поліграфію доступною для широких мас. Зараз вона переживає складний період саме в цих сегментах. Принтер Xerox Phaser 3010 має як ряд переваг перед конкурентами, так і недоліки. Почнемо з того, що в даному принтері реалізована світлодіодна технологія, яка дає такі переваги, як невеликі розміри, висока швидкість друку, практично повна безшумна робота. Ціна такого принтера становить 88 у.о. У комплект також входить USB-кабель, що приємно, але картридж стартера дуже маленький – всього 700 сторінок, так що 4 бали. У цей невеликий принтер можна помістити два типи картриджів 106R02180-38 cu (700 сторінок) і збільшеної ємності 106R02183-69u.e (2300 сторінок), на даний момент немає картриджів, які не є оригінальними і ставимо 3 бали.


Перейдемо до характеристик:


 • Тираж до 700 сторінок при заповненні 5%

 • Швидкість друку 20 ст/хв

 • Версія USB 2.0 з WI-FI недоступна


Через маленького стартового патрона ставимо 3 точки


Ось ми і підійшли до питання: «Скільки коштує заправка картриджа?» Для цього принтера заправка коштує 160 грн, така висока ціна щодо конкурентів пов’язана з двокомпонентним тонером плюс заміна чіпа при кожній заправці, відновлення в цьому принтері не проводиться взагалі, так як барабанний блок не є розбірною деталлю принтера, іншими словами, якщо щось зламається, Потім потрібно буде змінити принтер. 1 м’яч.


Ім’я таблиці

Хар-кі

Брат
ХЛ-1112Р

Канон
i-SENSYS LBP6020

НР
LaserJet P1102

Samsung
SL-M2020

Ксерокс
Фазер 3010

Ціна пристрою

4

3

2

4

4

Ціна на витратні матеріали

1

5

4

3

3

Характеристики

3

3

3

3

3

Вартість послуги

2

4

4

0

1

Взагалі

10

15

13

10

11
 


Ми хочемо зробити наступний висновок: всі принтери мають свої плюси і мінуси, але у нас є один переможець і це Canon i-SENSYS LBP6020