Киев, ул. Большая Васильковская 132

Лінійка i-SENSYS поповнилася принтерами серій MF230 і MF240

В даному огляді ми розповімо про новинки лінійки i-SENSYS – монохромних принтерах для офісу, і чим вони примітні для потенційних покупців. До речі, моделі вже можна купити в країнах Старого Світу.

Всього на ринок було виведено цілих п’ять моделей. Всі вони мають схожі переваги – досить низьке енергоспоживання, розширений функціонал, універсальність.

Новинки покликані замінити популярні MF210 і MF220. Вони були популярні з моменту випуску завдяки своєму багатому набору функцій і компактності. Є припущення, що ці моделі ще довго залишаться хітами Canon в своєму сегменті.

Принтери призначені в першу чергу для офісу і про це свідчать всі їх технічні характеристики. MF240 має швидку швидкість друку до 27 сторінок за хвилину. А ось MF230 працює трохи повільніше, його показник становить 23 сторінки.

Прогрів машин займає мінімум часу завдяки впровадженню технології Quick First-Print. Саме вона значно прискорює початок друку, і за це багато хто так цінує принтери лінійки i-SENSYS.

Також не можна не помітити наявність дуплексу у всіх моделях в стандартній комплектації. Це значно розширює можливості пристроїв і змушує їх працювати більш ефективно. Що стосується завантажувальної ємності, то вона дорівнює 250 носіїв.

MF220 і MF210 оснащені модулем WiFi. Такий підхід дозволяє повністю відмовитися від стаціонарних ПК і ноутбуків в роботі, досить скористатися планшетом або телефоном. Управління здійснюється через фірмовий додаток Canon, яке містить всі функції і розподілене по зручних групах.

Якщо вас з якихось причин не влаштовує додаток від виробника, принтери цілком успішно працюють зі сторонніми програмами для друку, в тому числі розробками від пошукового гіганта Google і Apple.

Картриджі принтерів досить місткі, але їх вартість залишається такою ж високою. Тому користувачі принтерів радять віддавати витратні матеріали для повторної заправки в спеціалізовану майстерню, де вся процедура займе мінімум часу і обійдеться в рази дешевше, ніж покупка нового фірмового картриджа.

Не обійшли стороною новинки і інтелектуальні функції. Один з яких, наприклад, аналізує споживання паперу і електроенергії, надаючи власнику повний статистичний звіт.