Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чи легко заправити картридж?

Асортимент друкувальної техніки в даний час надзвичайно широкий, причому від різних виробників. Цілком природно бажання придбати МФУ або принтер однієї з останніх моделей. Однак придбання такого пристрою нерідко буває пов’язане з несподіваною проблемою — неможливістю заправки картриджа або складнощами, що виникають при цьому. Ситуація ця зустрічається не особливо часто, але все ж таки до неї потрібно бути готовими і по можливості не потрапляти в палітурку, уникаючи зайвих витрат, які в даному випадку можна назвати непродуктивними.

Витоки проблеми

Багато виробників вирішили додатково заробляти на продажі витратних матеріалів. З цією метою друкуючі картриджі забезпечуються спеціальними чіпами, які допомагають, наприклад, стежити за кількістю тонера, що залишився, або сигналізувати про проблеми з принтером.

Однак вони роблять заправку картриджа неможливою, принаймні, тимчасово. Такий фінт виробники роблять, щоб користувачі купували нові оригінальні витратні матеріали. Заправники обходять захист, просто замінюючи чіпи на ті, які не перешкоджають заправці, створюючи «правильне» програмне забезпечення для них.

Але річ у тому, що виробники використовують новітнє ПЗ і надійно захищають його від копіювання, і на обхід цього захисту потрібен час. Тому якщо вам пощастить купити друкувальний пристрій однієї з найсучасніших моделей, будьте готові до того, що спочатку заправляти картридж у вас не вийде, і вам доведеться купувати оригінальні витратні матеріали, причому за досить високою ціною.

Чи всі картриджі можна заправляти

Картриджі друкувальних пристроїв (принтерів та МФУ) далеко не всіх виробників можна заправити безболісно та якісно. У заправників сервісного центру Greentex service зазвичай не викликає труднощів обслуговування картриджів наступних фірм:

  • HP,

  • Samsung,

  • Xerox,

  • Canon та деяких інших популярних марок.

Виняток може становити, мабуть, лише тимчасова проблема з чіпами та програмним забезпеченням для них, а вона вирішується досить швидко.

А ось Kodak, Epson чи Lexmark краще не купувати, оскільки заправити для них картридж навряд чи буде можливим. Звичайно, такого умільця у великому місті можна знайти, але все одно більше однієї заправки картридж не витримає. До того ж знайти для таких «екзотичних», мало поширених у нас пристроїв, нехай навіть оригінальний картридж буває досить складно.

Тим більше, що у продажу є і безліч інших моделей, заправка яких не викликає головного болю у користувачів.