Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M402dne – нетривіальне офісне рішення

Принтер LaserJet Pro M402dne – досить цікава новинка від американської компанії HP. Він поєднує в собі відсутність хитромудрого функціоналу, який насправді іноді не потрібен, і наявність відмінною витривалості і швидкості.

Якщо вам не потрібні новомодні функції в роботі, а потрібна стабільність і надійність, то LaserJet Pro M402dne стане правильним вибором. Чому? Постараємося пояснити в цьому огляді.

Почнемо з витривалості. Максимальний показник тут становить цілих 80 тисяч листів на місяць. Це пік, який може мати цей принтер і зловживати ним не варто. Набагато розумніше зупинитися на рекомендованому максимумі в 4 тисячі відбитків. Так прилад прослужить вам довгий час.

Що стосується швидкості, то для цього сегмента теж все дуже непогано. Наприклад, перша сторінка після старту з’явиться трохи менше ніж через 6 секунд, а через хвилину принтер надрукує 38 примірників. Це дуже гідний показник.

До речі, якість друку теж відмінне – 1200 на 600 пікселів. Так, індикаторів більше, але тут вони просто не потрібні, адже ми маємо справу з монохромним друком. З приємних бонусів також можна відзначити двосторонній друк, яка підтримується з базової конфігурації. З її допомогою можна заощадити як папір, так і час.

З огляду на, що принтер призначений для офісу, виробник захистив друк на найвищому рівні. Адже конфіденційність і збереження інформації в бізнесі має велике значення. Ви не зможете почати друк, не знаючи PIN-коду. Однак це необов’язкова функція.

Патрон у LaserJet Pro M402dne всього один і поставляється в двох варіантах – розширеному з робочим об’ємом 9 тисяч сторінок, і стандартному, де кількість відбитків трохи більше 3 тисяч. Але не варто забувати, що такі картриджі можна кілька разів заправляти в спеціалізованих майстерень, що дозволяє використовувати їх дуже довго і економити на покупці нових витратних матеріалів.

Принтер не підтримує безпроводове підключення, але є роз’єм для інтернету, щоб можна було підключити пристрій до корпоративної мережі. Завдяки цьому підтримуються всі стандартні інструменти для роботи з хмарними сховищами та іншими чіпами.

Жорсткий диск також не встановлюється на LaserJet Pro M402dne, замість цього доступна вбудована флеш-пам’ять на 256 мегабайт.