Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M28a – відмінний варіант як для дому, так і для бізнесу

Не так давно на ринку з’явилася ще одна новинка від HP – багатофункціональний принтер з хорошою стабільністю і надійністю, який можна використовувати вдома або для невеликого офісу. Ім’я новачка – LaserJet Pro M28a.

Серед основного функціонального набору немає нічого нового. Принтер друкує, сканує і копіює, що вміють робити практично всі представники цього сегмента ринку. Модель також не виділяється особливими показниками навантаження. Виробник рекомендує друкувати не більше 1000 примірників на місяць, а максимальне завантаження – до 8 тисяч. Звичайно, вдаватися до такого інтенсивного використання потрібно тільки в самих крайніх випадках.

В цілому, незважаючи на запевнення HP, використовувати такий принтер в бізнесі буде недоцільно, навіть в невеликому. Тому ми все одно будемо розглядати його як домашній комбайн. Додатковим аргументом на користь нашої думки є низька швидкість друку. LaserJet Pro M28a здатний виробляти не більше 18 копій в хвилину, першого друку доведеться чекати трохи більше 8 секунд. Чи варто говорити, що це не найкращі цифри для офісу.

Серед переваг можна відзначити скромні розміри принтера. Він легко поміститься навіть на невеликому столику.

Принтер має всього один картридж, тому що працює тільки з монохромним друком. І тут відразу новий недолік – невелика ємність. Освоїти такий витратний матеріал може не більше однієї тисячі сторінок. Тому слід заздалегідь знайти майстерню, де зможуть заправити такий патрон. Це допоможе заощадити кошти і згладити такий недолік принтера.

Що стосується дозволу, то тут цифри скромні – не більше 600 на 600 точок на дюйм. Але якщо розглядати LaserJet Pro M28a тільки як інструмент для друку монохромних документів, то цих показників буде більш ніж достатньо.

Додаткової продуктивності від принтера чекати теж не варто, адже він працює на базі процесора з тактовою частотою не більше 500 мегагерц і 32 Мб оперативної пам’яті. До речі, якщо комусь належить підвищити продуктивність за рахунок розширення оперативної пам’яті, то нічого не вийде – пам’ять не розширюється. Також відсутнє підключення до інтернету.

Тому, врешті-решт, маємо типовий принтер для будинку, який при цьому стійкий і зірок з неба не вистачає. І ціна на нього прийнятна, тому цілком відповідає можливостям.