Киев, ул. Большая Васильковская 132

Kyocera ECOSYS P8060cdn кольоровий лазерний БФП з великими можливостями

Японська корпорація Kyocera продовжує глобально оновлювати модельний ряд друкувальної техніки для великих офісів. Новинка Kyocera ECOSYS P8060cdn один із них.

Kyocera ECOSYS P8060cdn – апарат для великих офісів

Цей друкуючий гігант відрізняється величезними можливостями та може бути використаний великими робочими групами. У технічній документації зазначено максимальне місячне навантаження у 250 тисяч відбитків. 

Лазерний принтер підготовляється до роботи 17 секунд. Після цього він, вже в робочому режимі, показує значні результати: для видачі першого монохромного відбитка знадобиться всього 3,8 секунди, для кольорового — 5,1 секунди. Показники швидкості друку за хвилину: 60 чорно-білих сторінок та 55 кольорових сторінок у форматі Letter або А4. Носії формату А-3 можуть бути надруковані у кількості 30 та 27 стор. за хвилину відповідно.

Пристрій громіздкий, але в інтер’єрі виглядає добре

Показник максимальної роздільної здатності друку – апаратний 600×600 т/дюйм, еквівалентний 9600×600 dpi. Стартова комплектація містить дуплекс для двостороннього друку. Апарат може друкувати на носіях з показниками густини в діапазоні 52 – 300 г/м2. Він сумісний з такими форматами та типами носіїв: звичайною, переробленою, щільною, перфорованою, кольоровою, плівкою, калькою, конвертами, бланками та ін. Наносить зображення на банери.

Витратні матеріали можна використовувати повторно, що значно скорочує витрати на обслуговування друку.  Заправка картриджів  не займає багато часу і коштує не дорого, порівняно із закупівлею оригінальних розхідників.  

Управління пристроєм здійснюється за допомогою зручної панелі із сенсорним дисплеєм діагоналлю 9 дюймів. Можна за бажання розширити можливості апарату. 

Kyocera ECOSYS P8060cdn у стандартній комплектації має дві касети на 500 стор. кожна і багатоцільовий лоток на 150 стор. При необхідності можна встановити додаткові тракти подачі місткістю до 7150 стор. стор. і навіть на 4000 стор. 

Даний принтер у стартовому комплекті оснащений двоядерним процесором із тактовою частотою 1,2 ГГц, має оперативну пам’ять 4 ГБ. Також є SSD-накопичувач на 8 ГБ і жорсткий диск на 320 ГБ.