Киев, ул. Большая Васильковская 132

Kyocera ECOSYS P3055dn: чорно-білий принтер для великих офісів

Чорно-білий лазерний принтер Kyocera ECOSYS P3055dn розроблено для експлуатації у великих офісах і ділових центрах. Граничне навантаження на місяць – 250 000 сторінок, тому принтер підійде навіть великим компаніям.

Специфіка та відмінні риси принтера

Пристрій видає приблизно 55 аркушів протягом хвилини, а перший відбиток готовий вже через 6,6 секунди після відправки на друк. Розігрівання після увімкнення виконується за 25 секунд.

Апарат належить до модельного ряду ECOSYS, характерними рисами є:

економність, яка досягнута завдяки відсутності фотобарабану. Оскільки відсутня найдорожча деталь, ціна розхідника знижена проти конкурентами, а собівартість відбитків нижче;

екологічність – розробники бренду створили спеціальний вал зі світлочутливістю із аморфного кремнію. Його міцність можна порівняти з алмазом. Ресурс не вказаний, а фотобарабан одноразовий і не підлягає заміні – тобто коли він вичерпає свій ресурс, потрібно викидати весь пристрій, що не збігається з політикою захисту атмосфери від шкідливих викидів;

спеціально розроблена технологія друку, якою оснащені пристрої компанії. Її перевага полягає в різних модулях, що розширюють функціонал базового пристрою.

Принтер можна доповнити, якщо потрібно, допоміжними лотками для аркушів. У стандартному комплекті папір вантажиться в ємності – тракт першочергового подавання на 100 аркушів або у внутрішню ємність на 500 сторінок. Власник пристрою може встановити 1-4 аналогічні касети з маркуванням PF-320. Також передбачено ємність PF-3100 на 2000 сторінок. Гранична місткість приладу досягає 2600 аркушів, що добре для великого офісу, де потрібно постійно роздруковувати значні обсяги документації.

Експлуатаційні характеристики та якість друку

Гранична роздільна здатність 1200×1200, цього достатньо для монохромного друкувального пристрою. Для цього принтера виробник передбачає кілька витратних матеріалів з різним ресурсом, щоб кожен власник апарата міг вибрати оптимальний варіант.

Місткість дорівнює 12500, 15500 або 25000 листів А4, покритих фарбою на 5% за стандартом ISO/IEC 19752. У початковому наборі пропонується ємність на 10 000 відбитків. Їх можна в стандартному режимі перезаповнити та заощадити кошти, причому різниця у ціні багаторазова.

Список інтерфейсів у класичній комплектації передбачає USB та Ethernet, доступне його розширення за допомогою допоміжних пристроїв LPT та Wi-Fi (сумісний із Direct). Прилад синхронізується з мобільними гаджетами на ОС Android та iOS – для виконання опцій друку на мобільний пристрій потрібно встановити програму Mobile Print. Також є підтримка хмарних програм – Google Cloud Print, Apple AirPrint.

При необхідності клієнти можуть звернутися до сервісного центру «Greentex service» у Києві та  замовити заправку  будь-яких картриджів  тонером. Пропонуються послуги за доступною ціною з виїздом до будь-якого району міста.