Киев, ул. Большая Васильковская 132

Kyocera ECOSYS P3045dn: швидкий лазерний принтер з обмеженим ресурсом

Модель Kyocera ECOSYS P3045dn – це нестандартний лазерний принтер з унікальною начинкою. Пристрій забезпечує відмінну продуктивність і надійність, він оснащений барабанною установкою, яка не підлягає заміні. Тобто після вичерпання свого ресурсу принтер потрібно буде викинути, але розробник запевняє користувачів у зворотному.

Специфіка і переваги принтера

Барабанна установка розрахована на тривалий період експлуатації, адже для її виготовлення використовується аморфний кремінь. Екотоновий тонер включає в себе найдрібніші керамічні зерна, які очищають і полірують фотовал під час друку. Це дозволяє барабанній установці витримувати інтенсивні навантаження, загальний допустимий обсяг становить 500 000 відбитків.

Ця машина призначена для середніх і великих офісів, які друкують багато документації. Рекомендоване щомісячне навантаження пристрою – 150 000 друкованих аркушів. При дотриманні цих рекомендацій друкуючий пристрій запрацює через 3-6 років, що підходить не всім великим споживачам.

Перевагою пристрою є висока швидкість роботи, він нагрівається за 15 секунд, а початковий лист друкується через 5, 9 секунди після відправки його на друк. Стандартна продуктивність – до 45 сторінок в хвилину. Перевагами є наявність дуплексу, дозвіл 1200 точок на дюйм.

Для принтерів цієї категорії існує кілька видів витратних матеріалів для різних потреб замовника. Але творці моделі пропонують патрон ТК-3160 на 12500 сторінок. У початковому наборі є зменшена версія на 6000 відбитків. Однак цей картридж можна заправити  тонером, що у багато разів дешевше, ніж придбання нового картриджа.

Особливості принтера і тактико-технічні характеристики:

• пристрій розрахований на досить великі офісні команди, має пам’ять 512MB, яку можна збільшити до 1024 або до 2,048 MB;

• є можливість встановити карту на 32 або 128 Гб, допоміжний модуль для шифрування інформації;

процесор працює на частоті 1,2 ГГц в каталозі мов управління є PRESCRIBE IIe, PCL, PostScript, KPDL 3;

Пристрій підключається до ПК з Windows, OS X, GNU/Linux, UNIX;

• основна касета на 500 відбитків, є багатофункціональний лоток на 100 аркушів (можна доповнити пристрій контейнерами на 500 або 2000 сторінок).

Сумісні інтерфейси

Розглянемо стандартний набір:

•Два USB-порти, 1 гігабітний Ethernet;

пристрій можна доповнити Wi-Fi як з функцією Direct, так і без неї;

LPT (IEEE 1284), як і раніше популярний серед багатьох компаній;

•Сумісність з хмарними додатками: Apple AirPrint, Mopria, Google Cloud Print Setup Kit.

Пристрій має панель управління з кнопками і п’ятирядковий монохромний дисплей.

Клієнти можуть звернутися в сервісний центр Greentex в Києві і замовити АЗС  будь-які картриджі з тонером. Пропонуються послуги за доступною ціною з виїздом до будь-якого району міста.