Киев, ул. Большая Васильковская 132

Патрони Biris


Бірис


Якісні 
картриджі Biris
призначені для лазерних принтерів і багатьох функціональних пристроїв таких провідних виробників як:


  • Компанія Samsung;

  • компанія Xerox;

  • компанія HP;

  • Компанія Kyocera;

  • компанія Brother;

  • Компанія Oki;

  • Компанія Canon.


Всі патрони цієї фірми виробляються промисловим способом, для цього використовуються тільки унікальні технології. Кожен з них максимально наближений до оригінального патрона. Крім того, даний тип картриджів можна багаторазово заправляти, а також відновлювати. Цей факт істотно відрізняє їх в позитивному ключі від інших патронів з розряду сумісних.


Купівля картриджів Biris.

Купити картриджі Biris можна як в спеціалізованих магазинах електроніки, так і через інтернет-магазини. На кожен окремий картридж марки Biris виробник надає гарантію на стовідсоткову сумісність з друкуючим пристроєм, збереження і високий рівень продуктивності до закінчення встановленого терміну служби.


Всі картриджі «Біріс», ціна яких сьогодні цілком доступна, в порівнянні з іншими марками картриджів , упаковуються в вакуумну упаковку з пластика, який до того ж ударостійкий, а потім поміщаються в картонну коробку.


Особливості виробництва картриджів Biris.


Відразу після звільнення з конвеєра проводиться обов’язкове тестування з кожним окремо взятим патроном. А потім тестова сторінка згортається всередину пластикової упаковки.


З економічної точки зору найвигіднішими на сьогоднішній день вважаються патрони Biris . Розрахувавши суму вартості нового картриджа і максимальної вартості його заправки або  відновлення (ці цифри дорівнюють цифрам оригінальних картриджів), потім розділивши суму на загальну кількість надрукованих сторінок, можна переконатися, що вартість такого відбитка буде вкрай низькою в порівнянні з іншими сумісними картриджами.