Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як заправити картридж з тонером Brother?

Заправка лазерного картриджа Brother – процедура делікатна, специфічна і відповідальна, що вимагає в обов’язковому порядку спеціальних навичок і знань. Грамотно надати послугу здатний тільки майстер з відповідним досвідом, який вже виконував цю роботу в минулому. Суть в тому, що дістатися до бункера, де знаходиться тонер, досить складно. А провести чистку без застосування відповідних засобів не представляється можливим.

Відсік для тонера тільки здається порожнім. Насправді на поверхні бункера є невеликий шар старого тонера. Поєднання зазначеного шару з новим значно погіршує якість готового зображення. В результаті на папері з’являються такі недоліки, як темний фон, сірі смуги та інші недоліки, які істотно впливають на кінцевий результат.

Розглянута особливість витратних матеріалів Brother – важлива вимога, недотримання якого неминуче призводить до форс-мажорних обставин, а іноді і до повного виходу обладнання з ладу. Крім того, рекомендується враховувати ряд інших деталей в процесі зарядки картриджа.

Тому фахівці не радять самостійно заправляти картридж або звертатися до фахівців-підприємців, які приїжджають за викликом, так як останнім зазвичай не вистачає як хорошої практики, так і відповідного інструменту. Розумніше заплатити трохи більше і звернутися в гідну службу, де виконується така робота.

У сервісному центрі Greentex

є необхідне обладнання для найкращого очищення бункера тонера (спеціальний пилосос та інші інструменти), майстри з хорошою компетенцією і досвідом роботи, які в найкоротші терміни і за розумною вартістю заправлять лазерний картридж Brother і врахують всі побажання клієнта.