Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як вибрати тонер

Тонери випускаються на сучасний ринок величезною кількістю виробників. Є більш дешеві варіанти, є і дорогі. Перші доступні широкому колу покупців, але якщо потрібно отримати оригінальну якість друку після заправки, варто вибирати більш дорогі. Їх склад і технічні характеристики знаходяться на дуже високому рівні.

Виділяють три умовні групи тонерів:

-Оригінальний. Виготовляється безпосередньо виробником принтерів і картриджів. Вони не продаються окремо від продукції, тому такий тонер не можна використовувати для заправки чисто фізично;

-Зовнішній. Такий тонер виробляють абсолютно різні фірми і, як правило, вони взагалі не пов’язані з виробниками оргтехніки. Але головна особливість тут полягає в тому, що тонери створюються під конкретну модель принтера і картриджа. Його не слід заправляти в несумісне обладнання;

-Сумісний. Це теж сторонні вироби з однією великою відмінністю – вона підходить для принтерів і картриджів абсолютно будь-яких моделей і виробників. Дуже зручний варіант, коли немає бажання розбиратися в тонкощах сумісності і витрачати на це час.

Перші два види тонерів характеризуються першокласним друком при заправці. Візуально він нічим не відрізняється від друку на новому картриджі. Помітити підміну за допомогою професійного обладнання зможе тільки досвідчений фахівець. У звичайних умовах цього робити не потрібно.

Сумісні тонери коштують на порядок дешевше інших. Якість друку у них дещо гірше, але якщо мати справу виключно з текстовими документами або графічними зображеннями, в яких не використовується висока роздільна здатність, то результат цілком прийнятний. У всіх інших випадках краще купувати більш дорогі тонери.

Ця класифікація лише в загальних рисах описує всі особливості та відмінності. Насправді нюансів може бути набагато більше, але для звичайного користувача, який хоче самостійно освоїти ази, такої інформації цілком достатньо.

Щоб не вивчати всі тонкощі, краще звернутися в спеціальний сервісний центр і замовити заправку картриджа. Адже такі організації створюються ще й для того, щоб позбавити звичайних користувачів від технічних складнощів процедури. До того ж це обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нового оригінального картриджа.