Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як встановити СНПЛ

Під СНПЧ розуміють систему безперервної подачі чорнила. Вона використовується в друкованих пристроях як альтернатива дорогим оригінальним картриджам (вартість розхідника становить 50-80% ціни нового друкованого пристрою). Виходячи з цього, встановлення СНПЧ дозволяє суттєво знизити витрати на обслуговування струминного принтера. При цьому процес друку буде простим та комфортнішим.

Що являє собою

Конструкція системи включає:

 • кілька відсіків, куди заливається чорнило;

 • картриджі.

Між цими елементами з’єднуються за допомогою гнучкого шлейфу. Розміщуються резервуари-донори з лівого боку друкарського пристрою. Робота такої системи відрізняється зручністю. Оскільки зовнішні ємності мають більший об’єм порівняно з оригінальними картриджами, то фарби вистачає на довгий час, навіть за умови інтенсивного друку.

Витратники СНПЧ ідентичні з оригінальними, що дозволяє використовувати їх з будь-якими струменевими принтерами. Інструкція, як встановити СНПЧ, проста, що дозволяє встановити систему самостійно. Також це може здійснити сервісна служба.

Установка СНПЧ, покрокова інструкція 

Вона є однаковою для багатьох моделей струминних друкарських пристроїв. Складається з кількох послідовних етапів.

 1. Підготовка. На попередньому етапі ємності, куди заливатиметься фарба, ретельно очищаються від забруднень. Якщо цього не зробити дрібні частинки пилу та бруду, що потрапили в чорнило, можуть призвести до затору в дюзах. Після чищення (миття) відсіки-донори слід ретельно висушити.

 2. Заливка чорнила. Заповнення резервуара фарбою виконується не більше 85% від загального обсягу. Вона вливається через вирву великого розміру, після зняття з неї кришки. Після закінчення заглушка повертається на місце.

 3. Складання системи. Закріплюється блок друку до відсіків за допомогою шлейфу. Робити це потрібно дотримуючись умови, яке чорнило і куди має бути залито. Для вливання рідини, що фарбує, є ще один невеликий отвір (крім великої воронки). З нього також слід зняти заглушку. Після цього виконується закріплення перехідників та самого шлейфу.

 4. Перевірка (ще називається “прокачування”). До картриджів з відсіків-донорів надходить чорнило. Блок з головками розміщується нижче рівня, де знаходяться основні резервуари. Якщо немає надходження фарби, у відсіках створюється вакуум. Відкачування повітряних мас із вільного отвору відбувається за допомогою шприца до того моменту, поки не почнеться заповнення картриджів фарбою.

 5. Підключення друкованого пристрою до мережі (початок роботи).

 6. Натискаємо клавішу, яка відповідає за зміну картриджів (зображення у вигляді краплі). Якщо друкувальної голівки немає на місці, починає світитися відповідний індикатор. Натисканням на клавішу каретка, в якій потрібно розмістити блок картриджів, виймається (виїжджає).

 7. Вимикаємо обладнання для друку від мережі. Враховуючи, що подальші роботи відбуватимуться всередині пристрою, МФУ має бути знерухомленим у заданому положенні.

 8. Блок картриджів встановлюється в каретці до характерного звуку (клацання).

 9. Наступний етап – протягування та закріплення шлейфу. При роботі каретка та принтер знаходяться в постійному русі. Виходячи з цього, шлейф повинен мати достатню довжину, якої вистачатиме для такого переміщення. Каретка пересувається користувачем в обидві сторони до упору для перевірки розміру шлейфу, після чого виконується закріплення за допомогою пластикової планки. Важливо стежити за тим, щоб провід, що знаходиться всередині, не заплутувався, не заламувався.

 10. Увімкнення друкованого пристрою.

Встановлення системи безперервної подачі чорнила на цьому завершено. Але потрібно пам’ятати про те, що деякі моделі МФУ після установки СНПЧ можуть бути деякі нюанси.

Щоб уникнути цього монтаж системи повинні виконувати фахівці. Замовити цю послугу можна на сайті Greentex. Ми гарантуємо якість робіт, пропонуємо доступні ціни.