Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як створювався бренд Canon

Заправкакартриджа Kenon на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших  послуг серед користувачів принтерів Canon. Фахівці сервісного центру Greentex в Києві допоможуть швидко заправити картридж, встановити СНПЧ, відремонтувати оргтехніку. Ми працюємо у всіх районах столиці з виїздом майстра за адресою клієнта.

Відома у всьому світі компанія Canon почала свою діяльність ще в далекому 1933 році. У той час два інженера з Токіо, Г. Йошида і С. Учіда, вирішили відкрити лабораторію оптичних прецизійних приладів. Їх метою було створити кращу камеру в світі. Як справжні професіонали, Йошида і Учіда  спочатку досконально розібралися в конкурентних можливостях продукції лідерів ринку фототехніки тих часів – Leica і Contax з Німеччини. Інженери закупили зразки цих німецьких пристроїв. Вони вивчили всі технічні особливості німецьких виробів і вирішили зробити щось краще і досконаліше.

Роком пізніше Йосіда створив першу камеру з затвором. Свій винахід він назвав на честь богині – Кванон. Камера стала справжньою сенсацією.

Прийшов час вийти на простори світового ринку. Саме тоді ім’я богині Кванон стало назвою тавра – Канон. Цікаво, що в той час компанії допомагали розкручуватися американські солдати, які стали найпершими покупцями японських фотоапаратів, які, втім, коштували набагато дешевше американських, але при цьому не поступалися їм за якістю.

Приблизно в 50-х роках на американському ринку з’явилася компанія Canon, а через 10 років в США була відкрита дочірня компанія – Canon USA. Що стосується перших копіювальних апаратів, то японська компанія вперше вивела їх на ринок в 1970 році. Це були копіювальні апарати серії NP, а компанія Canon подбала про власний патент. До цих пір це приносить компанії до 100 мільйонів доларів прибутку щорічно.

У 1982 році японська компанія випускає перший в світі персональний ксерокс, в якому вже використовувалися змінні картриджі. Таке технологічне рішення стало основою сучасних лазерних принтерів, у виготовленні яких Canon залишається світовим лідером.

Таким чином, бренд Canon завоював першу позицію у виробництві так званих копіювальних апаратів. У 1987 році на ринок був представлений перший копіювальний апарат. І, звичайно ж, головним технологічним проривом компанії стали струменеві і лазерні друкарські машини. Так на ринку з’явився перший струменевий принтер під назвою  BJ-80 Bubble Jet, який мав досить прийнятну вартість.

Компанії Canon також належить першість у створенні лазерних принтерів.  Співробітники компанії почали дослідження в цій області ще в 60-х роках минулого століття, правда, тоді японці не змогли зробити портативне джерело, який давав би лазерне випромінювання. Тільки через 10 років фахівцям Canon стало відомо, що американці використовують газові лазери на практиці. Тоді інженери японської компанії навчилися адаптувати газовий лазер під завдання електрографічного характеру. Уже в 1975 році перший лазерний принтер став сенсацією на Національній комп’ютерній конференції в Японії. Директор відомої американської компанії Hewlett-Packard Вільям Хьюлетт відразу ж викупив ліцензію на виробництво подібних лазерних принтерів, що принесло йому чималий прибуток.

Пізніше фахівці Canon придумали портативний лазерний принтер, для чого використовували той же картридж, який раніше успішно використовувався в копіювальних апаратах. Hewlett-Packard також зайнялася новою розробкою. Таким чином, два найбільших конкурента на ринку технологій друку уклали взаємовигідну угоду. А як відомо, сьогодні обидві компанії в даний час контролюють близько 70% світового ринку з виробництва лазерних МФУ.

Що стосується АЗС «Кенон», то в Києві

 сервісний центр Greentex допоможе

заправити картридж Canon

будь-якому користувачеві, будь то приватний, будь то корпоративні клієнти.   Заправка картриджа Canon  є одним з основних напрямків діяльності сервісу, тому ви можете зв’язатися з нами в будь-який час.