Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як самостійно заправити картридж

Сучасні користувачі вже давно знають, що фарба в принтері завжди закінчується не вчасно. Нові картриджі коштують дорого, а на походи до фахівців із заправки зазвичай немає часу. У таких випадках буде корисно знати, як заправити картридж самостійно. Цей спосіб вирішення проблеми буде найшвидшим та економнішим, але має деякі особливості.

Що потрібне для заправки?

Перш ніж розповісти, як заправляти картридж HP 305 , визначимо список того, що потрібно підготувати:

  • шприци для фарби на 5мл. Кожен чорний та кольоровий картридж повинен заправлятися окремим шприцом;

  • флакони з потрібним чорнилом відповідно до моделі та марки принтера (фарба для Canon, HP і Epson різна);

  • вологі серветки, невелика тканина, вата. Це необхідно для очищення картриджів від надлишків чорнила;

  • рукавички;

  • газета чи будь-яке паперове полотно;

  • скотч.

Потрібну фарбу можна придбати у спеціалізованих магазинах. Для цього важливо знати, який принтер використовується, а також його модель, яка може бути вказана на корпусі чи супровідній документації. Також потрібно запам’ятати моделі картриджів, для яких потрібне чорнило. 

Особливості заправлення струминних картриджів

Струменевий принтер є найбільш поширеним, оскільки коштує набагато дешевше інших видів. Але заміна чорнила в них має деякі особливості. Поетапно розпишемо, як залити фарбу в принтер в домашніх умовах:

  1. Потрібно відкрити кришку принтера та знайти картриджі. На невеликих ємностях є невеликі точки (отвори, через які всередину потрапляє повітря). Часто ці місця закриваються наклейками, які потрібно зняти. Розмір отвору відповідає розміру шприца. 

  2. Можна наповнювати шприц чорнилом потрібних кольорів. Через технічну точку вводиться фарба. 

Важливо! Після процедури наклейки потрібно повернути назад, оскільки вона потрібна для правильного наповнення ємності повітрям та його змішування з чорнилом. Якщо цього не зробити в процесі роботи може виникати перебіг тонера. У цьому випадку апарат доведеться чистити або викинути.  

Аналогічним чином заправляється кольоровий картридж, але є 3 отвори, окремі для кожного кольору.  Якщо ви не можете самостійно заправити картриджі Canon pixma e414, Canon 510 та інші марки принтерів, завжди можна звернутися за допомогою до наших спеціалістів. Не варто проводити сумнівні експерименти самостійно. 

Заправка лазерних принтерів

Крім струминного пристрою є лазерний принтер, що заправляється порошковим тонером. Оскільки ця речовина є отруйним матеріалом, працювати з нею потрібно дуже обережно. Для цього важливо точно знати, як заправити принтер та розібрати картридж. Етапи робіт заправки лазерного принтера: 

  • Отвір, через який засипається тонер, знаходиться під кришкою бічної панелі. Для початку потрібно вийняти картридж із апарата. Ємність відкриється, якщо розкрити бічну кришку на контейнері. Тепер стає помітною невелика пробка. 

  • Після відкриття пробки можна переходити до акуратного заповнення контейнера фарбою. 

На відміну від Canon 56 та інших струменевих марок, лазерне обладнання досить складно заправляти самостійно. Щоб знайти отвори для фарби в HP laserjet та інших моделях, що працюють на порошковому тонері, іноді потрібно розібрати підлогу картриджа. Є моделі із 4 ємностями, які потрібно заправляти окремо. Також у цьому устаткуванні використовується чіп, що блокує картридж. 

Усі ці особливості слід враховувати. Якщо немає досвіду самостійної заправки таких пристроїв, краще звернеться за допомогою до майстрів. Замовити послугу із заправки принтерів можна на нашому сайті або за телефоном.