Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як роздрукувати з телефону на принтер?

Смартфон – пристрій, який сьогодні може бути гарною альтернативою для домашнього комп’ютера. З його допомогою можна робити презентації, працювати з текстами та друкувати фотографії високої якості. Раніше для друку будь-якої інформації з телефону потрібно було переносити дані на комп’ютер, що зараз украй не практично. Тому далі поділимося інформацією як з телефону надрукувати на принтері. 

Друкувальне обладнання для телефонів

Незважаючи на розвиток сучасних технологій, далеко не всі МФУ можна використовувати для синхронізації зі смартфонами через wifi. Найбільш популярними для використання з айфона або пристрою на андроїд є принтери:

  • Samsung xpress m2020w – можна використовувати для поєднання технології NFC, мережу Wi-Fi та спеціалізоване ПЗ. 

  • Xerox phaser 3020 – пристрій має вбудований блок технологій AirPrint та PrintBack, які дозволяють здійснювати повноцінний друк без використання комп’ютера.

  • Pantum m6500 – багатозадачне обладнання, що дозволяє друкувати та сканувати дані, використовуючи сучасні смартфони. Для цього необхідно використовувати ліцензовані програми. 

Застосування спеціальних додатків

Раніше, щоб роздрукувати з телефону на принтері текст чи фото, потрібно було перенести дані на ПК через USB або флешку і лише після цього запускати принтер. Зараз є програми, які дозволяють використовувати мфу. зі смартфоном додаткових підключень. 

PrinterShare або PrinterAnywhere – програми, які дозволяють синхронізувати пристрої та відправляти з андроїда на принтер будь-які дані для друку. Так принтер Canon, Epson, HP та інших марок можна підключити завдяки з’єднанню Wi-Fi або Bluetooth. Для керування програма містить різноманітні інструменти. До початку друку обов’язково потрібно зробити кілька тестових роздруківок та необхідні налаштування. 

Встановлення програми полягає в наступних діях:

  • У Google Play на смартфоні потрібно знайти та завантажити одну із зазначених програм. Перейти до установки. 

  • Після завантаження важливо вказати модель принтера. Це дозволить отримати доступ до панелі керування. 

  • Тепер слід увімкнути принтер та відкрити програму на телефоні. З’єднання з мережею Wi-Fi має бути з’єднане. Для перевірки з’єднання необхідно запустити пробний друк.

  • За потреби можна зробити додаткові опції.

Також виробники друкувального обладнання зробили все, щоб полегшити життя користувачів. Відповіддю на запитання як друкувати з телефону на принтер стануть офіційні програми, які зараз має практично кожна марка. У магазинах додатків можна знайти програмне забезпечення для epson, HP, Brother і т.д. Вони доступні для завантаження абсолютно безкоштовно і при правильних налаштуваннях забезпечать друкувати з планшета на принтері без проблем. 

Підключення за допомогою шнура

Коли МФУ підтримують безконтактні технології, все здається досить просто, але як налаштувати друк з телефону, якщо таких функцій немає. У цьому випадку можна використовувати з’єднання USB-шнуром. На це піде лише кілька хвилин. Так само щоб друкувати на принтері з телефону необхідно будь-яку програму для синхронізації та OTG-кабель, який потрібно придбати окремо. 

Якщо користувач не розібрався, як зробити друк із телефону на принтер на допомогу готові прийти наші спеціалісти. Ми швидко зробимо всі необхідні налаштування, проконсультуємо з питань, що виникають. Також ми надаємо послуги з ремонту друкувального обладнання та заправки картриджів будь-яких моделей та марок.