Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принцип роботи лазерного принтера

Компанія  Грінтекс

 надає послуги з технічного обслуговування оргтехніки, зокрема  заправка картриджів в Дарницькому, Деснянському, Голосіївському районах

, а також ремонт струменевого і лазерного обладнання в своїй майстерні. Сьогодні саме такі принтери найбільш широко використовуються в різних сферах людської діяльності, тому, Грінтекс Служба пропонує свою допомогу цілодобово без вихідних і свят. У даній публікації ми хочемо розглянути принципи роботи обладнання та методи лазерного друку заправка лазерних картриджів на Подолі.

.

Як друкувати на лазерних принтерах і МФУ?

При включенні приладу відразу ж починають проводити систематичні випробування його внутрішніх механізмів і вузлів. Однак в таку перевірку не входить лазерний блок обладнання. Власне, техніка самостійно здійснює всі ті дії, які відбуваються при друку зображень, крім їх форматування. Таким чином, обладнання перевіряє свою потужність, під час прогріву.

На початку друку в принтерах починає працювати барабанний блок або рецептор, на який впливає промінь від лазерного блоку. Деякі місця фоторецептора, на які впав промінь, втрачають негативний заряд, завдяки чому зображення переноситься на нього. Після цього текст потрапляє на сторінку, яка в подальшому обробляється друкуючим пристроєм.

Далі при обертанні магнітного барабана до нього притягується відповідний цьому обладнанню тонер. Після цього барабанний блок починає торкатися паперу, на яку переноситься саме зображення шляхом приклеювання тонера до поверхні барабанного блоку. Однак навіть після цих дій аркуш паперу відправляється в спеціальний фіксуючий вузол або плиту, де під високою температурою зображення фіксується на папері.

Можливі несправності в роботі лазерних принтерів

Дуже часто при тривалому використанні поліграфічного обладнання споживачі починають помічати, що погіршується якість відтворених примірників. Це природний процес, так як будь-яка техніка має свій термін служби, а механізми, які в ній присутні, мають властивість зношуватися. Однак багато причин неякісного друку можна усунути досить просто.

Якщо ви помітили, що на папері з’явився непотрібний фон або повторювані смуги, потрібно перевірити фоторецептор. Швидше за все, його потрібно буде замінити.

Сірі смуги по краях листів можуть означати, що ракель, тобто очищувальне лезо для фоторецептора, підлягає заміні. Причиною появи таких сірих смуг також може бути переповнення бункера вже використаним тонером. Розібрати картридж або замінити його допоможе усунути проблему. Іноді досить почистити бункер пристрою.

Якщо на всій площі сторінки з’явився непотрібний фон, необхідно очистити оптику приладу. Це може статися, якщо принтер заповнено неправильним тонером.

При подвійному зображенні або часто повторюваних горизонтальних смугах на папері варто задуматися про заміну валу заряду або коротрона.

Поява недрукованих ділянок тексту або зображення на оригінальних зображеннях, безумовно, означає, що потрібно  швидко заправити картридж

 поліграфічного обладнання, що можна зробити в нашому сервісіGreentex

.

Але найбільшою проблемою в роботі лазерних принтерів може стати поява шматочків плівки на папері з друкованим текстом, і зображення розмазується. Це сигналізує про поломку плити. В даному випадку без Ремонт  Без апарату і заміни плити не обійтися.