Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як друкувати на лазерних принтерах

Особливості друку на пристроях з лазерною технологією

 

Поліграфічне обладнання за лазерною технологією сьогодні є невід’ємною частиною роботи будь-якого офісу. І особливо такі пристрої доречні там, де пріоритетними критеріями роботи вважаються недорогі витрати на друк при високій продуктивності.

Лазерний картридж принтера Canon i-SENSYS MF 4870 dn – це складний пристрій, який відтворює друк за допомогою тонера, тобто порошку барвника, який використовується для друку текстових файлів або графічних зображень. При цьому такий патрон має одну характерну перевагу – його можна багаторазово піддавати заправка MF 4870.

Основні складові частої конструкції патрона MF 4870 – це робочий вузол з відсіком для використаного тонера, скребковим ножем, барабанним блоком і валом для перенесення порошку тонера безпосередньо на паперовий лист. Також в патронному пристрої є роликовий ролик, лазерний блок і відсік для розробки.

При відтворенні лазерного друку на барабанний блок спочатку подають електричний заряд, потім сканують лазерним променем для отримання електростатичного зображення, а також фоном відбитка. На заключному етапі завершується процедура накладення, розробки та фіксації фарбувального тонера на папері.

Заправка картриджа Canon MF 4870 новим тонером


Порошок тонера Canon MF4870
можна заправити в сервісному центрі Greentex, яка діє по всьому місту Києву. При цьому кваліфіковані та досвідчені сервісні фахівці можуть заправляти лазерні картриджі Kenon як в сервісній майстерні, так і вдома за бажанням клієнта.

Будь-картридж будь-якого друкуючого пристрою має свій певний ліміт ресурсу. В середньому один картридж можна заправити двічі-три рази. Найчастіше після таких заправок потрібно відновлення пристрою, що включає в себе очищення деталей і самого корпусу картриджа від залишків відпрацьованого тонера, заміну барабанного блоку, лопатей та інших необхідних елементів. Після відновлення картриджа його можна знову заправити відповідним тонером. Так картридж можна використовувати знову і заправляти певну кількість разів.  Повна заміна лазерного картриджа необхідна тільки тоді, коли його деталі стали бракованими. А поки продукт можна нескінченно заправляти і використовувати.

Як заощадити на друці?

Багатьох користувачів технології лазерного друку цікавить питання, чи можна зробити принтер економічніше без заправки картриджа? Є варіанти. Наприклад, замість заправки можна придбати відповідний або сумісний картридж іншої марки, який коштує набагато дешевше оригінального заводського виробу. Такі пристрої також можна заправляти і відновлювати, як і оригінальні. Власне, таким чином можна заощадити. Слід зазначити, що
Сервісний центр Greentex
також пропонує купити сумісні картриджі, які підходять для багатьох пристроїв Kenon.