Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як продовжити термін служби картриджів

Служба заправки картриджів Greentex

, яка займається своєю професійною діяльністю на території міста Києва, пропонує кваліфіковані послуги не тільки по картриджів МФУ, але і по ремонту

струменевого і лазерного обладнання на Лівому і Правому берегах. У нас працюють досвідчені фахівці, готові замінити деталі, оперативна заправка картриджів, установка СНПЧ в нашій майстерні, яка спеціально призначена для проведення таких робіт з поліграфічним обладнанням. Крім того, наша компанія надає і
Ремонт з виїздом за
адресою клієнта в будь-який зручний для нього час.

На сьогоднішній день струменеві принтери є найбільш популярними і  зручними для домашнього використання. На такому обладнанні можуть друкуватися різні матеріали, схеми, фотографії. Зазвичай в цій техніці використовується метод термоструменевого друку. Виняток становлять лише принтери Epson.

Розглядаючи конструкцію термоструменевих кольорових картриджів, можна сказати, що вони являють собою пластикові вироби, наповнені гігроскопічним поглиначем. Усередині вони розділені на 3 відсіки. До абсорбера приєднується фільтр, який очищає чорнило. А при використанні фарб низької якості з нею починаються проблеми.

 

Проходячи через фільтр, фарби потрапляють в інший відсік, який по суті є капіляром. У нижній частині камери знаходиться друкуюча головка, або решітка у вигляді кристала кремнію. Такий кристал чорного патрона оснащений 2 зазорами, а на кольорових танках – трьома. На чіпі є мікросхема для управління форсунками і нагрівальними елементами. До нього примикає гнучкий кабель, який з’єднує контакти кристала з відповідними контактами на картриджі. Із зовнішнього боку кристал кремнію покритий спеціальною пластиною сопла.

Корпус картриджа завжди можна легко почистити. При необхідності поглинач замінюється. Для нормальної роботи пристрою потрібно лише час від часу перевіряти чистоту внутрішньої частини вироби, а також стежити за наявністю фарби на самій пластині сопла.

 

З цього можна зробити висновок, що незворотні зміни можуть відбуватися тільки в друкуючій головці струменевого картриджа. Але як продовжити термін служби цього елемента?

 

Відомо, що при незначному зниженні напруги ламп розжарювання вони можуть працювати набагато більше. Те ж саме стосується струменевих принтерів. Власне, якщо зменшити потужність, яка потрібна для харчування картриджа (а зробити це можна, знизивши амплітуду імпульсів, які подаються на картридж), то з’являється можливість збільшити термін його служби без будь-якого погіршення якості друку.

 

Для того щоб відрегулювати роботу принтера після зниження напруги, потрібно перевірити блок живлення і відкалібрувати джерело напруги. Замість МФУ до вихідного роз’єму необхідно підключити лампу розжарювання (крайні і середні клеми). За допомогою ручки стабілізатора напруги переконайтеся, що діапазон зміни напруги в лампі становить від 21,5 В до 32 В. Після цього слід підключити агрегат безпосередньо до принтера і зробити пробний відбиток при напрузі 32 В. При продовженні друку слід трохи знизити потужність, відзначивши, чи не пропадає чи чорна пломба на документах. Власне, поки чорний колір відображається відмінно, ви можете знову і знову знижувати напругу. Але коли він зникне, ця позначка стане крайнім порогом показника потужності вашого патрона.