Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як правильно вибрати принтер

В останні роки використання поліграфічного обладнання як в офісі, так і в домашніх умовах, стає все більш популярним. Однак кожен покупець повинен розуміти, що не всі принтери або МФУ однакові і часто вимагають відповідних комплектуючих. Крім того, слід знати, що використовуючи таке обладнання, доведеться час від часу міняти чорнило в картриджах, а точніше поповнювати їх новими фарбами. Наш Послуга заправки картриджів Грінтекс  пропонує свої послуги всім бажаючим. Ми допоможемо вам Заправивши картридж

 

, ми відремонтуємо струменеве обладнання

 

, при цьому всі наші послуги можна отримати як в нашій майстерні, так і на місці за вказаною клієнтом адресою.

Перш ніж купити принтер, слід розуміти, що дана техніка відрізняється не тільки своїми конструктивними особливостями. Технологія друку в основному відрізняється способом друку. Розрізняють матричні, лазерні та струменеві принтери.

Так, якщо принтер потрібен для відтворення цифрових зображень на папері формату А4, краще купити лазерне обладнання, за допомогою якого ви зможете швидко друкувати чорно-білі документи. Крім того, якщо купити світло-сірі і сірі картриджі для такого принтера, то можна домогтися друку на дуже високому якісному рівні.

Якщо ваша основна мета – друк фотографій, логічним вибором буде спеціалізація термосублімаційна друкувальна техніка. У таких принтерах окремі шари чорнила наносяться послідовно на спеціальний фотопапір. При цьому можна вибирати різні формати друку. Оригінальні фотографії досить якісні, натуральні і в той же час водонепроникні. Однак при виборі такого типу обладнання доведеться викласти неабияку суму. Але якщо якість фотографій для вас на першому місці, то варто придбати саме таке поліграфічне обладнання.

Якщо принтер потрібно для офісу, в якому передбачається друк документів або широкоформатних фотографій, найкраще купити струменеві принтери або МФУ. У таких пристроях фарби наносяться у вигляді спиртових чорнил безпосередньо на папір дрібними крапельками, які з великою швидкістю вилітають з дрібних насадок.

При виборі струменевого обладнання обов’язково звертайте увагу на спосіб установки картриджа. Якщо в обладнанні є вбудовані картриджі, слід розуміти, що витратні матеріали для такого обладнання зажадають від вас в майбутньому значних фінансових вкладень. У зв’язку з цим іноді рекомендують вибирати пристрої з системою безперебійної подачі чорнила, які можна встановити безпосередньо поруч з принтером.установка СНПЧ дозволить користувачеві час від часу просто додавати чорнило в спеціальні контейнери. Кожен бажаючий може отримати послуги з установки СНПЧ в нашій компанії. Природно, такий
 ремонт 
проводиться 
на місці
, так як самостійно транспортувати техніку з СНПЧ досить незручно.