Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як підключити принтер до ноутбука

Принтер вже давно не є офісним обладнанням, для підключення якого необхідні фахівці. Друкуючі апарати, такі як Canon pixma mg2540s , HP laserjet 1018, Pantum m6500,сьогодні використовуються в домашніх умовах. Тому розповімо, як підключити принтер до ноутбука кількома способами, без особливих навичок чи знань. 

Як підключити принтер через usb

Перед тим як підключити ноутбук до принтера потрібно переконатися, що пристрій увімкнено і на панелі світяться потрібні індикатори. Для підключення апарату до комп’ютера через USB використовується стандартний шнур, що у комплекті. Як правило, операційна система Windows 7, 8, 10 самостійно розпізнає новий принтер epson, Canon, HP і т.п. Система сама зробить потрібні налаштування без диска , від користувача потрібно лише чекати закінчення.

Але якщо цього не сталося або підключається старий принтер, налаштування доведеться зробити самостійно. Виконавши такі дії можна приєднати принтер до ноутбука :

 1. У меню пуск знайти папку панель керування. Далі вибираємо категорію пристрою та принтери.

 2. З’явиться спливаюче вікно, в якому вибираємо рядок встановлення принтера.

 3. Після цього відкриється нове віконце, в якому можна додати локальний або мережний пристрій. Потрібно вибрати локальну установку.

 4. Далі відкривається вікно, у якому потрібно вибрати тип порту для підключення. У запропонованому списку потрібно знайти варіант USB001.

 5. Тепер потрібно вибрати модель пристрою, який потрібно підключити. Якщо потрібної моделі немає у списку, необхідно встановити драйвер з диска.

 6. Наступний крок полягає у виборі дії. Користувачеві пропонується вибрати драйвера використовувані раніше або замінити програмне забезпечення. Для оновлення системи необхідно вибирати другий варіант.

 7. Після цього – система почне встановлення програмного забезпечення принтера, переналаштування підключення. Поступово на екрані з’явиться вікно, де можна відкрити доступ до пристрою збоку. При локальному підключенні стороннім сторонам потрібно заборонити.

 8. Останній крок – у вікні з повідомленням про завершення інсталяції зробити позначку біля рядка Використовувати цей принтер завжди. Тепер можна друкувати з ноутбука на принтер, щоб перевірити правильність підключення. 

Особливості мережевого використання БФП

Багато хто знає, як підключити принтер до ноутбука локально, але мало кому відомо, як прив’язати принтер. для доступу до мережі. Щоб друкувати з ноутбука на принтері через WI-FI або блютуз, Потрібно повторити кроки 1-2 з попереднього пункту. Тепер можна переходити до етапів синхронізації пристроїв, які мають деякі особливості:

 1. Відкриється вікно, в якому потрібно додати мережеве обладнання.

 2. У вікні вибору порту створюємо новий. Далі з’являється 2 вкладки, серед яких Тип порту. Тут вибираємо стандарт TCP/IP.

 3. У вікні, яке відкриється, необхідно вписати ім’я та IP-адресу для перевірки автентичності. У цьому вікні можна зробити позначку навпроти автоматичної установки драйверів або зробити все вручну. Інші кроки повністю повторюють описаний вище метод. 

Мережеве підключення кількох комп’ютерів

У разі офісу часто до одного пристрою підключається відразу кілька комп’ютерів. Як з’єднати принтер з ноутбуком у такому разі розповімо далі. Загальний доступ до МФУ здійснюється за WI-FI. Щоб підключити Brother, Cамсунг або кенон , необхідно надати спільний доступ до нього. 

Для цього відкриваємо папку пристрою та принтери на комп’ютері, до якого підключено принтер. На встановленому принтері клацаємо правою кнопкою мишки та відкриваємо властивості. Далі – розділ Доступ, в якому потрібно вписати ім’я пристрою та відкрити доступ до потрібних пристроїв. 

Якщо самостійно зробити це не вдається, потрібно звернутися до професіоналів. Ми допоможемо підключити принтер і ксерокс до ноутбука, а також відкрити доступ до pantum P2207, HP laserjet P1005, Epson l3100 або до будь-яких інших моделей.