Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як не заправляти картриджі (наприклад, Q2612A)


Сьогодні ми поговоримо про неправильну заправку картриджів.

 

Часто буває, що люди, які готуються заощадити кожну копійку, намагаються заправляти картриджі самі.

 

Хлопці, якщо ви не знаєте як, НЕ БЕРІТЬ! Скільки ви заощадите на заправці? 20 гривень? 30 гривень? І тоді вас чекає набагато більше проблем. А потім все це робимо і виправляємо.

 

Ми, напевно, просто відмовимося від людей, які самі заправляли патрон. Ось наочний приклад того, як не варто заправляти картридж. У міру їх появи будемо додавати щось нове.

 

Ось типовий приклад: патрон Q2612A (к.с. 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055)

Хлопці просто відрізають шматок пластика, тим самим добираючись до отвору, в який заливається тонер.

 

Вони просто поклали туди тонер і все. Чи не розбирання, що не прибирання. В результаті, трохи надрукувавши, ми отримали дуже брудні листи, брудний і зношений барабан.

І купа тонера в принтері.

 

Пам’ятайте, ТАК РОБИТИ НЕ МОЖНА!

 

Далі Samsung і Xerox (не всі моделі) мають спеціальний готовий отвір для заливки тонером. Деякі, відкривши цю кришку, засипають туди тонер. В принципі, це можливо, АЛЕ! Картридж потрібно розбирати і чистити рівномірно, інакше незабаром (дуже скоро =)) тонкі смужки підуть по всьому листу.

 

Загалом, вирішуйте самі, заправлятися самостійно або залиште це фахівцям. Ми не будемо писати про приказки, які мовляв, скупий платить двічі, немає. Якщо ви впевнені, що зможете заправитися самостійно (без будь-яких поганих наслідків), то вперед. Нам цього не шкода. Якщо у нас є щось нове в цьому плані, то ми обов’язково це розмістимо.