Киев, ул. Большая Васильковская 132

Якісні характеристики патронів Sharp


Гострий


Японська компанія з виробництва офісної техніки Sharp вже давно є лідером в цій галузі. А витратні матеріали, в тому числі і картриджі Sharp , є найбільш надійними, економічними і ефективними для повсякденних бізнес-завдань. Гострі картриджі – це оригінальні комплектуючі, які виготовляються з гарантією стабільної і якісної роботи будь-яких друкарських машин і пристроїв. Більш того, патрони Sharp продовжують термін служби якісної і безперебійної роботи цих пристроїв. А при заправці картриджа Sharp з рештою високою якістю друку вартість кожного наступного друкованого аркуша значно знижується.


Всі  патрониSharp  

мають оптимально збалансовану вартість і високий технічний рівень. А при покупці оригінальних витратних матеріалів, в тому числі картриджів Sharp, покупець зберігає за собою право на гарантію, тобто безкоштовне обслуговування в сервісному центрі свого поліграфічного обладнання.


Якісні характеристики патронів Sharp.


Картриджі компанії Sharp досягають своєї неперевершеної якості завдяки виробничому процесу, який здійснюється у повній відповідності зі стандартами та нормами, що стосуються:


  • Хімічний склад тонера, заправленого в картридж;

  • Фізичний розмір всіх частинок;

  • Електростатичні властивості;

  • Температура плавлення.


Крім того, картриджі Sharp мають тривалий термін друку, що також важливо при великих обсягах робіт.


Купівля картриджів Sharp.


Купити картриджі Sharp сьогодні можна не тільки в спеціалізованих сервісних центрах, але і через інтернет-магазини на зразок сервісу Greentex

. Зробити це просто: вам достатньо вибрати необхідну модель картриджа в електронному каталозі і оформити замовлення, заповнивши анкету або зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.