Киев, ул. Большая Васильковская 132

Цікаві факти про принтери

У сучасному світі без поліграфічного обладнання не обійтися. Особливо якщо мова йде про офісних організаціях, де постійно ведеться робота з документацією. Точно так же це стосується будь-яких освітніх, медичних, банківських установ, періодичних видань, фотостудій і так далі. Власне, сьогодні принтери і МФУ використовуються багатьма підприємствами, фірмами, офісами, точно так же, як і звичайні користувачі будинку. Ті, хто експлуатує такого роду обладнання, вже не можуть говорити про те, з якими труднощами і проблемами можна зіткнутися під час роботи з поліграфічним обладнанням, які витратні матеріали будуть потрібні для його обслуговування. Але цікаві факти про принтерах багатьом буде дуже цікаво дізнатися. У цій публікації ми зібрали корисну інформацію про лазерні принтери.

Цікаво, що в 2009 році рекордсменом з найшвидшого друку був визнаний кольоровий лазерний принтер  Dell 5130 CDN, вартість якого склала півтори тисячі доларів США. Його швидкість для двостороннього друку склала 37 сторінок за одну хвилину. Що стосується односторонніх копій, то машина випустила 47 сторінок протягом однієї хвилини.

Перший комерційний друкарня  Створений Так званий «блакитний гігант»  IBM в 1975 році Його призначення полягало в друку поштових марок і різноманітних накладних. Його ціна становила 17 тисяч доларів. А вже в 1984 році компанія  HP випустила в масовий продаж принтери з назвою «LaserJet» за ціною 3 з половиною тисячі доларів.

Цікаво, що показання температури в лазерних принтерах досягають трохи більше 200 градусів за Цельсієм, при цьому рухають папір з такою швидкістю, щоб не дати їй тліти.

Мало хто знає, що тонер для лазерних друкарських машин може почати плавитися під впливом тепла. У тому ж випадку, якщо тонер якимось чином потрапив на одяг, його потрібно видалити щіткою або сухою ганчіркою. Якщо такі дії не допомагають, варто змити тонер холодною водою. Тепла вода може розтопити його, і він ще більше вбереться в тканину одягу.

На кожна особина  картридж для Пристрої лазерного друку  Візьмітьприблизно один галон оліїЦе включає:  олія яке потрібно для виготовлення таких принтерів, паливо для ходу картриджів. З цього випливає, що всі складові патрони після експлуатації повинні бути утилізовані в спеціальних умовах.

Відзначимо, що якщо лазерний принтер використовується дуже активно, він споживає в три рази більше електричної енергії, ніж, наприклад, звичайний робочий стіл простого робочого. При цьому, коли вона відтає,витрата енергії знижується в п’ять разів.

 

КартриджА в обладнанні для лазерного друку вони заповнюються не чорнилом, а спеціальним тонером, який складається з мікроскопічних пластикових кульок. При цьому кожен виробник такої продукції калібрує тонери для взаємодії з електромагнітним полем, яке створюється в процесі роботи принтера.


 

Наша компанія Greentex, яка працює в Києві, пропонує всім бажаючим наступні послуги: заправка картриджаремонт струн і лазерні технології, а також установка СНПЧ  та обслуговування оргтехніки. У нашому Послуга заправки   картриджів

Можна купити витратні матеріали для принтерів. Це також можливо 
Ремонт
  на місці за адресою клієнта.